בוטולינום טוקסין Xeomin

Xeomine– בוטולינום טוקסין סוג A מחברת Merz, שונה מכל סוגי בוטולינום טוקסים אחרים בכך שבתרכובת שלו אין פרוטאינים מקשרים , הנמצאים בתערובת בוטוקס אחרות. בגלל שסוג בוטולינום טוקסין זה לא מכיל חלבונים מקשרים אפשר  לבצע ההזרקה  לעיתים קרובות יותר,(לא לחכות ל6 חודשים), לפי צורך הזרקה. Xeomin  לא גורם להיווצרות של נוגדים לחומר  ע”י גוף האדם בשימוש רב פעמי.

Xeomin נותן תוצאות טבעיות יותר, לא גורם לשום תגובה אלרגית.נשתמש לצורך העלמת קמטים וקמטוטים באזור המצח, מסביב לעיניים, בין הגבות.

כמו כן מומלץ לשימוש להעלמת מיתרים באזור הצוואר , כתרופה נגד הזעת יתר.

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

תוצאות מצופות?

העלמת קמטים באזור המטופל  בצורה טבעית.  זה לא מצב שבו אתם לא יכולים להזיז את השריר אם אתם רוצים. אין מראה “Freeze”.תוצאה נראית לעין כ 5 ימים לאחר הטיפול ונשמרת ל 3-4 חודשים , לאחר מכן השפעה של ה Xeomin   יורדת בהדרגה עד העלמתה.

למי מיועד הטיפול?

טיפול מיועד לנשים וגברים כאחד בדרך כלל אחרי גיל 25 , עם קמטים וקמטוטים ראשונים באזור המצח ומסביב לעיניים. יש לציין שהטיפול בוטוקס- טיפול מניעתי להיווצרות קמטים, עם שריר לא מתכווץ- לא נוצר קמט. כמו כן גם בהמשך טיפול מומלץ כל חצי שנה.

איך הטיפול עובד?

Xeomin כמו כל בוטולינום טוקסין אחר  גורם להחלשת הקשר בין שריר לעצב, בצורה שהשריר לא מקבל יותר  פקודה מהעצב  להתכווץ . גם עצב וגם שריר נשארים בריאים ללא פגם .וחוזרים למצב הקודם תוך מספר חודשים.

האם יש תופעות לוואי?

יש לציין ש Xeomin כמו כל בוטולינום טוקסין אחר- זו תרופה עם אישור של משרד הבריאות  השימוש בה מותר  רק ע”י רופא מנוסה,שיודע את המינון של התרופה, מיקום ואופן הזרקה.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר