גלי רדיו פרקציונליים

גלי רדיו פרקציונליים

Radiofrequency Fractional

טיפול בגלי רדיו גורם לחימום עמוק של הרקמה, פירוק קולגן ויצירתו. הטיפול אף גורם לכווץ רקמתי. בטיפול על ידי גלי רדיו פרקציונליים אנרגית גלי הרדיו מועברת באופן פרקציונלי לעור כלומר רק חלק ממנו נפגע.

כאשר האנרגיה עוברת את האפידרמיס (שכבת העור העליונה) היא מגיעה לדרמיס.  בדרמיס נוצר חימום נפחי – (וולומטרי ) של הרקמה הגורם להצערה כללית, מיצוק והרמה הדרגתית של הרקמה.

חימום רחב של הדרמיס (שכבת העור השנייה) גורם לייצור מחודש של קולגן ורקמת חיבור בעור וכך להתחדשות העור, הצערת עור, כיווץ הרקמה, הרמת העור, שיפור בקימטוטים, שיפור בצלקות אקנה ואקנה, בסימני מתיחה, רפיון ועוד.

בעקבות הטיפול יש בדרך כלל אודם קל עד 48 שעות.  אין צורך להישאר בבית לאחר הטיפול. לאחר הטיפול ניתן לשים איפור ולהמשיך בפעילות הרגילה (אין צורך בחופש).

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

תוצאות מצופות?

שיפור מרקם העור, העלמת קמטים וקמטוטים העלמת צלקות ,מתיחה קלה של הפנים ,חידוש העור.

התוצאות של טיפולים אלו מעולות.

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מתאים הן לגברים ונשים הסובלים מצלקות פוסט אקנה ואקנה פעיל,בעלי עור חיוור וחסר חיוניות.כמו כן אנשים שרוצים לשפר ולהיפטר  מקמטוטים מסביב לשפתיים ועיניים.

אין סיכונים ואין צורך להישאר בבית לאחר הטיפול.  טיפול זה הינו אחד מהפופולריים ביותר בין המטופלים.

ניתן לבצע טיפול זה גם באנשים עם עור כהה.

האם הטיפול יעיל גם לטיפול בנזקי אקנה?

בבהחלט, נפוץ בעיקר בקרב צעירים לשם להעלמת צלקות אקנה, בחורות ובחורים בין הגילאים 20-30. גלי הרדיו בעוצמות גבוהות גורמות להחלקת העור עידוד ייצור קולגן גם בצלקות ובמיוחד

איך הטיפול עובד?

טיפול בשיטת ה-RF מאפשר העברת אנרגיה בצורה בטוחה לעור לשכבה העליונה של העור אפידרמיס השכבה היותר עמוקה דרמיס. פגיעה נקודתית מבוקרת שמפעילה את מנגנון ריפוי וחידוש העור מהיר ביותר. חום גבוהה של המכשיר גורם לייצור של קולגן.

קולגן  ביחד עם אלסטין הם חומרים הנמצאים בתאים דואגים למיצוק העור והחלקתו . כשמתבגרים כמות החומרים הללו פוחתת וכתוצאה מכך נוצרים קמטים. ע”י גלי הרדיו אנחנו מעודדים את ייצור הקלוגן בתאים מה שגורם להתחדשות העור והצערתו. הגלי רדיו אף מסייעים בהפחתת עד העלמת נקבוביות פתוחות בעור הפנים,  המאפשר קבלת מראה עור זוהר ואחיד.

מומלץ על סדרת טיפולים מ 3 עד 6-8 ,תלוי באיכות העור מטרת הטיפול.

באילו מכשירים אתם משתמשים?

ACCENT מבית ALMA.

לאחר כמה זמן רואים תוצאות?

את התוצאות של הטיפול אפשר לראות לאחר הטיפול הראשון שכמובן משתפרות בטיפולים הבאים .

מה ההבדל בין לייזר לגלי רדיו?

ההבדל באורך הגלים והמיקוד שלהם. גלי רדיו פחות עמוקים אבל מטפלים במרקם העור החיצוני וגם הפנימי ומעניקים זהר ומראה צעיר יותר. הלייזר נכנס לשכבות העמוקות יותר של העור, וגורם לעור להתחדש ולייצר קולגן ואלסטין בקצב אחר. בסה”כ התוצאות הסופיות דומות.

האם יש תופעות לוואי?

בגלל שמדובר בפציעה נקודתית מבוקרת   החלמה מהירה מאד , אין תופעות לוואי פרט לאדמומיות קלה שעוברת תוך שעות ספורות.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר