הזדקנות הידיים

טיפול בעזרת מכשיר טיקסל, מכשיר מבית חברת novoxel העובד על טכנולוגיה חדשה על בסיס חום טבעי המועברת לשכבת העור העליונה.

 שיטת הטיקסל (tixel) הינה מערכת תרמית רב- נקודתית חדשה להצערת העור בפטנט טכנולוגי של חברת novoxel. המערכת פועלת בטכנולוגיית TMA המבוססת על חום טבעי ללא קרינה, חימום שטחי באנרגיית חום.

ניתן לטפל ברפיון העור וצניחת עפעפיים מבלי חשש לפגיעה בעיניים וללא צורך בניתוח. כמו כן ניתן לטפל בקמטוטים קטנים מסביב לעיניים.

  רוצה לדעת עוד?

  לתיאום פגישת ייעוץ
  ללא התחייבות התקשרי
  8420*

  תוצאות מצופות?

  שיפור במרקם העור ומתיחה באזור של עפעף עליון ותחתון של העין.

  למי מיועד הטיפול?

  גברים ונשים כאחד שסובלים מצניחת עפעפיים בשלב הראשוני של הבעיה  או עם קמטוטים מסביב לעיניים , שרוצים לשפר את המצב אך מפחדים לעבור ניתוח ואנשים שלא יכולים להרשות לעצמם זמן החלמה,שיקום ארוך.

  איך הטיפול עובד?

  למכשיר ידית מיוחדת לטיפול באזור העיניים. בקצה של הידית יש טיפ שעליו נמצאים רשת פינים שמחוממים לטמפרטורה של עד כ 360-400 מעלות, באים במגע עם העור למחצית שניה.(זמן מאוד קצר ,פחות משניה לכן לא גורם לנזק בעור או כאב)

  נוצרים חריצים עדינים וקטנטנים בשכבה העליונה של העור (epidermis.  בעזרת הפגיעה התרמית המבוקרת בשכבת העור מופעלים תהליכי ריפוי של הרקמה , ייצור קולגן חדש וכתוצאה  מכך הצערת העור ושיפור במרקם העור. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית , משך הטיפול קצר  כ 20 דקות. בתום הטיפול ישנה אדמומיות ונפיחות באזור המטופל שחולף לאחר כ 48 שעות.לאחר מכן מרגישים את העור יבש לכ 4 ימים  , ניתן לטפל בעזרת קרם לחות.כדי לקבל תוצאות משביעות רצון כדאי לעבור סדרה של -4 5 טיפולים בהפרש של 3 שבועות.

  האם יש תופעות לוואי?

  אדמומיות בעיניים שחולפת לאחר כמה שעות, נפיחות באזור העיניים שחולפת בדרך כלל לאחר 48 שעות. ניתן לחזור לשגרה ישר לאחר הטיפול.

  נגן וידאו
  לפני
  אחרי

  מקצועיות
  רפואית

  טכנולוגיות
  חדישות

  20 שנות
  ניסיון

  מוצרים
  איכותיים

  צרו קשר