המסת שומן בטכנולוגיית קור במכשיר קולטק

בשנים האחרונות יש מגוון שיטות לעיצוב הגוף והמסת שומן בצורה לא פולשנית. קירור של רקמת השומן מוביל לתהליכים מבוקרים של פירוק תאי שומן אשר מוצאים את דרכם אל מחוץ לגוף בעזרת מערכת הלימפה. בתהליך טבעי הקור אינו פוגעה באיברים הפנימיים, אך רק ברקמת השומן. מכשיר ה- COOLTECH  מאפשר ירידה בשכבת השומן התת עורי באזורים כגון: קו החזיה, מותניים, בטן, ירך פנימית וחיצונית, זרועות, סנטר כפול ועוד .

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

תוצאות מצופות?

הורדת היקפים עד 6 ס”מ על ידי תהליך פירוק שומן וסילוקו מהגוף החוצה. התוצאה נראית לעין לאחר 6-10 שבועות. לא נוצר רפיון של העור לאחר הטיפול.

למי מיועד הטיפול?

לאנשים ללא מחלות רקע מורכבות.

אנשים בעלי הרגלי תזונה נכונים אשר מסוגלים לשמור על משקל יציב כחצי שנה מתחילת הטיפול.  אנשים עם BMI נמוך מ 30 (מדד מסת הגוף, מדד שנותן את היחס בין משקל הגוף לגובה).  אנשים  עם רקמת שומן אשר אינה נעלמת ע”י תזונה וספורט. הטיפול מיועד לשומן תת עורי בלבד. שומן שנמצא מסביב לאיברים הפנימיים לא ניתן להוריד ע”י מכשור.

איך הטיפול עובד?

למכשיר קולטק מספר ידיות של בצורות וגדלים שונים, המתאימות  לאזור הטיפול המבוקש. לגוף עם שומן תת עורי באזור הטיפול נשאב ע”י ואקום קל לתוך הידית כך שרק רקמות שנמצאות בתוך הידית מתקררות ולא האיברים הפנימיים.  האזור מקורר עד לטמפרטורה של 11-  מעלות במשך כ 70 דקות.

לאחר הטיפול מורידים את הידית, עושים עיסוי קל של הרקמה המקוררת ושולחים את המטופל הביתה. הטיפול ללא כאבים. גם בזמן הקירור (11- מעלות) לא מרגישים שום כאב. החזרה לשגרה הנה מיידית. הפרש בין הטיפולים  כ 6 שבועות. לאזור אחד מומלץ מינימום 2 טיפולים, זה תלוי בכמות השומן תת עורי.

האם יש תופעות לוואי?

אדמומיות קלה באזור המטופל שעוברת תוך מספר דקות .הטיפול הנו ללא כאב, יכולה להיות תחושה של אי נעימות ב 10 הדקות הראשונות של הטיפול ( שלב הווקאום).

מכשיר זה מאושר עי משרד הבריאות .טיפול זה מותנה גם באורך חיים נכון ובריא, כולל הרגלי אכילה ופעילות גופנית.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר