המסת שומן בטכנולוגיית קור במכשיר קולטק

בשנים האחרונות יש מגוון שיטות לעיצוב הגוף והמסת שומן בצורה לא פולשנית .

קירור של רקמת השומן מוביל לתהליכים מבוקרים של פירוק תאי שומן אשר מוצאים את דרכם אל מחוץ לגוף בעזרת מערכת הלימפה. בתהליך טבעי הקור אינו פוגעה באיברים הפנימיים  אך רק ברקמת השומן  .מכשיר ה COOLTECH  מאפשר ירידה  בשכבת השומן  התת עורי באזורים כגון :קו חזיה ,מותניים ,בטן ,ירך פנימית וחיצונית ,זרועות  ,סנטר כפול ועוד .

  רוצה לדעת עוד?

  לתיאום פגישת ייעוץ
  ללא התחייבות התקשרי
  8420*

  תוצאות מצופות?

  הורדת היקפים עד 6 ס”מ על ידי תהליך פירוק שומן וסילוקו מהגוף החוצה. התוצאה נראית לעיין לאחר 6- 10 שבועות ,לא נוצר רפיון של העור לאחר הטיפול.

  למי מיועד הטיפול?

  אנשים ללא מחלות רקע מורכבות.

  אנשים בעלי הרגלי תזונה נכונים אשר מסוגלים לשמור על משקל יציב כחצי שנה מתחילת הטיפול.  אנשים עם BMI נמוך מ 30 (מדד מסת הגוף  ,מדד שנותן את היחס בין משקל הגוף לגובה).  אנשים  עם רקמת שומן אשר אינה נעלמת ע”י תזונה וספורט .טיפול מיועד קרק לשומן תת עורי. שומן שנמצא מסביב לאיברים הפנימיים לא ניתן להוריד ע”י מכשור.

  איך הטיפול עובד?

  ידיות של המכשיר  בצורות וגדלים שונים המתאימות  לאזור הטיפול המבוקש . עור עם שומן תת עורי באזור הטיפול נשאב ע”י ואקום קל לתוך הידית כך שרק רקמות שנמצאים בתוך הידית מתקררים ,לא האיברים הפנימיים.  האזור מקורר עד לטמפרטורה של 11-  מעלות במשך כ 70 ד”ק.

  לאחר הטיפול מורידים את הידית , עושים עיסוי קל של הרקמה המקוררת ושולחים את המטופל הביתה. טיפול ללא כאב, בזמן קירור עד מינוס 11 מעלות לא מרגישים שום כאב. חזרה לשגרה מיידית. בין טיפול וטיפול הפרש צריך להיות כ 6 שבועות. מומלץ על אותו אזור מינימום 2 טיפולים, זה תלוי  בכמות השומן תת עורי.

  האם יש תופעות לוואי?

  אדמומיות קלה באזור המטופל עוברת תוך מספר דקות  .טיפול ללא כאב ,יכולה להיות תחושה של אי נעימות ב 10 דק ראשונות של הטיפול ( שלב הווקאום).

  מכשיר זה מאושר עי משרד הבריאות .טיפול זה מותנה גם באורך חיים נכון ובריא כולל הרגלי אכילה ופעילות גופנית.

  נגן וידאו
  לפני
  אחרי

  מקצועיות
  רפואית

  טכנולוגיות
  חדישות

  20 שנות
  ניסיון

  מוצרים
  איכותיים

  צרו קשר