העלמת סימני מתיחה ברעננה

העלמת סימני מתיחה ברעננה

 

 

כאשר ישנה מתיחה מהירה של העור באזורים שונים בגוף יכולים להישאר באזורים אלו סימני מתיחה על פני העור. סימני המתיחה יכולים להופיע על הגב התחתון לאחר צמיחה מהירה בגובה בגיל צעיר אך אצל רוב האנשים סימני המתיחה באים לידי ביטוי על גבי הבטן לאחר עליה משמעותית במשקל או הריון. אמנם שימוש בקרמים יכול להועיל למניעת הופעת סימני המתיחה בשימוש בהם בעת המתיחה המהירה, לדוגמא כבר בתחילת ההיריון אך לאחר שסימני המתיחה כבר הופיעו על פני העור הקרמים והתכשירים השונים לא יוכלו להועיל לנו.

כיצד ניתן לטפל בסימני מתיחה

סימני המתיחה שצבעם לרוב אדמדם אך בשלב מאוחר יותר צבעם יכול להפוך לבן הינם צורת ביטוי חיצונית של סיבי קולגן ואלסטין אשר נפגעו מתהליך המתיחה המהירה של העור. על ידי פגיעה ממוקדת בסיבי הקולגן והאלסטין הפגועים ניתן לעודד את הגוף לייצר סיבים חדשים אשר יחליפו את מקומם. לצורך כך ישנן כמה שיטות אפשריות כמו העלמת סימני מתיחה ברעננה בלייזר או בגלי רדיו.

העלמת סימני מתיחה ברעננה בלייזר

בעזרת שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ניתן לקרב מכשיר העושה שימוש בקרני לייזר אל אזור סימני המתיחה. קרני הלייזר מסוגלות לחדור אל השכבה הפנימית של העור מבלי לפגוע בעור החיצוני או להשאיר עליו סימנים קבועים ולפגוע בצורה מכוונת ומדויקת ביותר בסיבי הקולגן והאלסטין הפגועים. כדי להעלים את סימני המתיחה צריך לבצע כמה טיפולים כאלו כאשר ההפרש בין כל טיפול הינו כמה שבועות. הסיבה שצריך לקחת פרק זמן בין טיפול לטיפול הינה כדי לתת הזדמנות להתחדשות העור לבוא לידי ביטוי.

איפה ניתן לקבל טיפולי העלמת סימני מתיחה

כאשר גבר או אישה מבקשים לקבל טיפולי העלמת סימני מתיחה ברעננה חשוב שטיפול זה ייעשה רק אצל רופאה אסתטית מומחית בתחום. ראשית, יש לשים לב שהרופאה מתעניינת ברקע הרפואי שלנו על מנת להתאים לנו את הטיפול המתאים לנו ביותר. טיפ נוסף לצורך מציאת הרופאה האסתטית הטובה ביותר הינו לבקש לראות תיק עבודות של תמונות לפני ואחרי של טיפולי העלמת סימני מתיחה ברעננה.

צרו קשר