העלמת סימני מתיחה- כפר סבא

העלמת סימני מתיחה- כפר סבא

 

 

מהם סימני מתיחה?

סימני מתיחה הם קרעים פנימיים בשכבת העור התחתונה- שכבת הדרמיס. הקרעים הללו נוצרים כאשר אזור בגופנו מתרחב באופן מהיר יחסית. קיימים שני סוגי סיבים בשם קולגן ואלסטין הנמצאים בעור ואחראים על גמישותו. כאשר יש פגיעה בהם עלולים להיווצר אותם קרעים הקרויים סימני מתיחה.

כמו כן , סימני מתיחה יכולים להופיע בגיל ההתבגרות כשהגוף החל לגדול או לספורטאים המבקשים "לנפח שרירים"

למי מתאימה העלמת סימני מתיחה?

יש מספר רב של מטופלים אשר הליך העלמת סימני מתיחה מתאים להם, למשל: נשים בהיריון או לאחר לידה – בתקופת ההיריון, גדלה הבטן ויוצרת מתיחה של העור. כמו כן, ברוב המקרים גדלים גם אזור אגן הירכיים והישבן. כיוון שמדובר לרוב בהתרחבות דרמטית, תוך כדי ההיריון ניתן יהיה לראות על בטנכן פסים ורדרדים ולאחר הלידה ישתנה צבעם בהדרגתיות.

מלבד זאת, אנשים אשר חוו ירידה משמעותית או עליה משמעותית במשקל יחוו סימני מתיחה שיש לטפל בהם.

מטופלים נוספים המגיעים אלינו להליך העלמת סימני מתיחה בכפר סבא הם מטופלים מבוגרים אשר עורם איבד מגמישותו והופך להיות בעל מראה רופס.

הליך העלמת סימני מתיחה והחלמה:

כאשר מטופל יגיע לבצע הליך העלמת סימני מתיחה בכפר סבא, נתחיל באבחון מצבו של המטופל ונבנה יחד את התוכנית המתאימה ביותר כאשר תחילה נבחר את השיטה הנחוצה.

שיטה אחת היא מתיחה באמצעות לייזר  אשר ממנף את התהליכים הטבעיים המתרחשים בגוף, ומנתב אותם לצורך העלמת סימני המתיחה.  סדרה בת מספר טיפולים קצרה תאפשר לך ליהנות מעור נטול סימני מתיחה לתקופה ממושכת.

חשוב לציין כי במידה והקרעים היוצרים את סימני המתיחה הם רחבים מדי, סביר להניח כי הטיפול בלייזר, יעיל ככל שיהיה, לא יעזור בהעלמתם המוחלטת אלה בטשטושם.

שיטה נוספת היא טיפול בעזרת רולר מחטים אשר פוצעות את רקמות התאים הישנים וגורמות לחידוש תאי העור העוזרות לטשטוש סימני המתיחה.

ההיתרונות שבשתי השיטות הם שהליך ביצוע השיטה קצר ואינו דורש זמן החלמה וללא תופעות לוואי. ניתן לסיים את הטיפול ולחזור לשגרת יומכם.

 

במידה ואתם מעוניינים בהליך העלמת סימני מתיחה אתם מוזמנים להגיע אלינו לקבל את היחס המקצועי ביותר בתחום תוך קבלת יחס אישי ומדויק עבורכם.

 

צרו קשר