הקפאת שומן בקור בכפר יחזקאל

הקפאת שומן בקור בכפר יחזקאל

 

 

הקפאת שומן בקור בכפר יחזקאל- כבר לא חייב להסתתר

כמה פעמים הלכתם ברחוב, הסתכלתם בטלוויזיה או סתם דפדפתם במגזין אופנה ופשוט לא הבנתם מה אתם עושים לא בסדר. למה דווקא אתם סובלים משומן באזורים שונים בגוף שפשוט מסרבים להיעלם לא משנה מה נעשה. אם גם אתם מזדהים עם אותה תחושה, כנראה שהשורות הבאות במיוחד עבורכם.

 

הגוף שלנו – סיפור מורכב

 

החיים מלאים באירועים שונים אשר משפיעים כך או אחרת על הגוף שלנו. ניתן לראות כי אנשים רבים נאבקים בעודפי השומן ומנסים כל דיאטה או אימון חדש ששמעו עליי במטרה להשיג את הגוף הנחשק.

לאור המרדף אחר המראה הנחשק ניתן לראות כי התפתחו שיטות דיאטה רבות ושונות, אימוני ספורט ייעודים ומיוחדים אשר כולם נועדו להביא לשיפור והשגת גוף חטוב. אבל מה קורה כאשר אנשים מנסים כל דרך אפשרית אך לא מצליחים להשיג את התוצאה המיוחלת?

ד"ר לריסה ברק, גורו ענף הרפואה האסתטית, הבינה כבר מזמן שהמלחמה בשומן העיקש צריכה להיות אחרת ומציעה גם לכם לבוא ולהתמכר לטיפולי הקפאת שומן בקור בכפר יחזקאל.

כל היתרונות בטיפול אחד

מטרת טיפולי הקפאת שומן בכפר יחזקאל הינה לטפל באותם אזורים "בעייתיים" ששום דיאטה או פעילות ספורטיבית לא משפיעה עליהם.

מדובר בטיפולים יעילים ומהירים המתבצעים על ידי מכשיר חדשני ומשוכלל אשר מתמקד באזורים שבהם מצטברים השומנים כמו ירכיים, עכוז, בטן, ידיים וכדומה.
המכשיר נצמד אל אותם האזורים בגופכם אשר בהם אנו רוצים להיפטר מהשומן, ומבצע פעולת וואקום של שאיבה תוך שמירה על טמפרטורה נמוכה במיוחד. למעשה אנו מקפיאים את תאי השומן וגורמים להם להיעלם דרך מערכת הלימפה החוצה מגופנו.

הקפאת שומן בקור בכפר יחזקאל

לא סתם ד"ר לריסה ברק מובילה בתחום כבר למעלה מ-30 שנים עם ידע עשיר וניסיון רב. אצל ד"ר לריסה ברק תוכלו ליהנות מטיפולי הקפאת שומן בכפר יחזקאל שאפילו הטיפול יהפוך להיות חוויה.

המרפאות של דוקטור לריסה ברק מציעות את השילוב המושלם בין צוות מקצועי, יחס חם ואישי, מכשור טכנולוגי מתקדם וידע וניסיון של שנים רבות אשר ביחד הופכים את הטיפולים למהנים ויעילים.

 

צרו קשר