הרמת עפעפיים בראשון לציון

הרמת עפעפיים בראשון לציון

 

 

מראה הפנים והעיניים הינו המראה הראשון שנחרט בזיכרון. אומרים על העיניים שהן המראה האחורית של הנפש, והעפעפיים הם חלק בלתי נפרד מהנראות הכוללת של העיניים. הגיל מביא עמו מגוון מתנות וסימנים. חלק מהסימנים שמביא איתו הגיל הינם סימני עפעפיים שמוטים. עפעפיים שמוטים גורמים למראה פנים עייף, תשוש ומבוגר יותר. על מנת להיראות צעירים ורעננים יותר ניתן לבצע הרמת עפעפיים. אצל מרבית המטופלים המנותחים בניתוח הרמת עפעפיים בראשון לציון יישמרו תוצאות האופרציה הכירורגית למשך כל חייהם.

הגיל לא צריך להיראות על הפנים, להיראות צעירים למרות מרוצת השנים

במרוצת השנים, עם עליית הגיל וצבירת ניסיון החיים, מצטברות כמויות של עודפי שומן על העפעפיים ומתחת לעין, בנוסף לזאת השרירים אינם מתחזקים באזורים אלה ונחלשים בצורה משמעותית. כך אזור העפעפיים זקוק לחיזוק ושיפור חיצוני. על מנת לשפר את הנראות החיצונית ולמנוע מצב של צמצום שדה הראיה, התפתחה טכנולוגיית הרמת עפעפיים חדשנית.

איך מבצעים הרמת עפעפיים?

עד לפני מספר שנים הדרך היחידה לעשות הרמת עפעפיים הייתה באמצעות אופרציה כירורגית, משמע ניתוח פלסטי.  במהלך הניתוח מסירים עודפי עור מן העפעפיים. כיום ניתוחים אלה עדיין זמינים ומתקיימים, אך בנוסף אליהם, קיימות חלופות שאינן דורשות אופרציה כירורגית, המלווה בסיכוני זיהום. בקליניקות השונות קיימות שיטות מגוונות להרמת עפעפיים, תוכלו להגיע לפגישת אבחון וייעוץ באחת ממרפאותינו. תוכלו לבחור בין אופציה ניתוחית פלסטית לבין אופציות נוספות.

הטכניקות החדשניות להרמת עפעפיים

במרפאות להרמת עפעפיים בראשון לציון נעשה שילוב של כוחות מבחינת ידע רפואי וידע אנטומי גם יחד עם מגוון טכנולוגיות חדישות ומתקדמות על מנת להביא למצב של הרמת העור ומיצוקו, מראה העפעפיים שלכם יכול לקבל מראה צעיר ורענן.  אתם יכולים לקבל מראה של עפעפיים מתוחות מלאות חיות, הממסגרות את העיניים במסגרת שתיתן אופי צעיר לראי הנפש שלכם. כמו גם המראה החיצוני משפיע על ההרגשה הפנימית ועל הביטחון העצמי.

הרופאה ד"ר לריסה ברק מלווה את התהליך מתחילתו ועד סופו. אתם מוזמנים להגיע לפגישת ייעוץ ולהכיר את הרופאה הטובה בתחום!

 

 

צרו קשר