הרמת עפעפיים ללא ניתוח בנצרת

הרמת עפעפיים ללא ניתוח בנצרת

 

כאשר העפעפיים שלנו צונחים עם הגיל, זוהי הינה בעיה אסטטית בלבד. חלק מהאנשים הסובלים מתופעה זו, יכולים לסבול מהפרעה בשדה הראייה, קשים בקריאה או בנהיגה. מדובר על שרירים רפויים באזור זה והיום אין צורך  לבצע ניתוח, היות והיום ישנם טיפולים לביצוע הרמת עפעפיים ללא ניתוח בנצרת. תופעה זו של נפילת העפעפיים, נגרמת בגילאי 45 ומעלה ומקנים מראה עייף ומבוגר. את האפקט של עפעפיים מורמות ומראה ערני וצעיר יותר, ניתן לראות תוך חודשיים מטיפול חדשני זה. הרפואה האסטטית, מציעה טיפולים שונים ויעילים שאינם מצריכים ניתוח. למשל בטכנולוגיית האולטרה סאונד, תוכלו למצוא טיפולים שאינם מכאיבים ויעילים במיוחד.

 

טכנולוגיה פורצת דרך לטיפולי הרמת עפעפיים

 

הטכנולוגיה שפרצה את הדרך הימנה טכנולוגיית גלי האולטרה סאונד. מדובר על טיפול מדויק, אשר מעורר את התגובה של הגוף לייצר קולגן מה שגורם למיצוק העור. האנרגיה חודרת באופן אופטימאלי תוך שמירה על טמפרטורה נכונה שאינה פוגעת ברקמות העור, כי אם מחזקת ומחדשת אותן. את טיפולי הרמת עפעפיים ללא ניתוח בנצרת או בכל עיר אחרת בארץ, ניתן למצוא בקליניקות המתמחות בטיפולים אסטטיים לעור הנמצאות בניהול רופא\ה ובפיקוח משרד הבריאות. האפקט של טיפולים אלה להרמת העפעפיים הינו אפקט המקנה שלוש פעולות חשובות- הרמה, מתיחה ומיצוק העור באזור העפעפיים.

 

סדרת טיפולים למיצוק והרמת העפעפיים

 

את סדרת טיפולי הרמת עפעפיים ללא ניתוח בנצרת, יש לעבור רק בקליניקה המתמחה בטיפולים לרפואה אסטטית. זהו אזור עדין בעל עור דק בפנים  ויש  להיות מומחה בתחום. רק רופאים המתמחים בטיפולים אסטטיים, יכולים לבצע טיפולים אלה. בקליניקות של ד"ר לאריסה ברק, תוכלו ליהנות מסדרת טיפולים שתקנה לעפעפיים להיות מורמות ומתוחות. את התוצאות ניתן כבר יהיה לראות כחודשיים לאחר הטיפול. יש לבצע סדרה של טיפולים אשר אינם אורכים זמן רב, כי אם כ-30 דקות בכל טיפול.

 

ד"ר ברק, הינה הרופאה מעל ל-30 שנה והיא עברה התמחויות רבות בתחום הרפואה האסטטית. כיום, ישנן שתי קליניקות בבעלותה אשר מטפלות במגוון רחב של טיפולים אסטטיים לעור הפנים והגוף.

 

צרו קשר