הרמת עפעפיים ללא ניתוח בנתניה

הרמת עפעפיים ללא ניתוח בנתניה

 

 

נאמר על העיניים שהן המראה האחורית של הנפש, והעפעפיים הם חלק בלתי נפרד מהנראות הכוללת של העיניים. מראה הפנים והעיניים הינו המראה הראשון שנחרט בזיכרון. העיניים והעפעפיים מייצגים את החלון לנפש האדם ובמראה טוב של העפעפיים האדם נראה צעיר יותר וכן עירני ומלא בחיות. הגיל מביא עמו מגוון סימני דרך. עם הגיל מופיעים סימני עפעפיים שמוטים, עייפים ונפוחים. בכדי להיראות צעירים ורעננים יותר ועל מנת לא לפגוע או לצמצם את שדה הראייה ניתן לבצע הרמת עפעפיים. קיימות אופציות מגוונות להרמת עפעפיים ללא ניתוח בראשל"צ.

אפשר לשנות את סימני הזמן, גם בעפעפיים באמצעות הרמת עפעפיים ללא ניתוח בנתניה

עם השנים מצטברות כמויות של עודפי שומן על העפעפיים ומתחת לעין, בנוסף לזאת השרירים אינם מתחזקים באזורים אלה ונחלשים בצורה משמעותית. כך אזור העפעפיים זקוק לחיזוק ושיפור חיצוני. על מנת לשפר את הנראות החיצונית ולמנוע מצב של צמצום שדה הראיה, התפתחה טכנולוגיית הרמת עפעפיים ללא ניתוח בעיר נתניה.

איך מבצעים הרמת עפעפיים?

בימינו אנו עם ההתפתחות הטכנולוגית נוצרו חלופות שאינן דורשות אופרציה כירורגית, המלווה בסיכוני זיהום. חלופות אלה אינן גורמות לסבל או לכאבים מיותרים ותקופות ההחלמה מהטיפולים השונים קצרות ומהירות . בקליניקות השונות קיימות שיטות מגוונות להרמת עפעפיים, תוכלו להגיע לפגישת אבחון וייעוץ באחת ממרפאותינו.

הטכניקות החדשניות להרמת עפעפיים

בקליניקה של ד"ר לריסה ברק תוכלו למצוא טיפולים להרמת עפעפיים בנתניה נעשה שילוב של כוחות מבחינת ידע רפואי וידע אנטומי גם יחד עם מגוון טכנולוגיות חדישות ומתקדמות על מנת להביא למצב של הרמת העור ומיצוקו, מראה העפעפיים שלכם יכול לקבל מראה צעיר ורענן.  אתם יכולים לקבל מראה של עפעפיים מתוחות מלאות חיות, הממסגרות את העיניים במסגרת שתיתן אופי צעיר לראי הנפש שלכם. כמו גם המראה החיצוני משפיע על ההרגשה הפנימית ועל הביטחון העצמי. ניתן להשיג כיום מראה צעיר ורענן מבלי שתצטרכו לעבור הרדמה כללית או אופרציה חודרנית ניתוחית.

 

 

צרו קשר