הרמת צוואר על ידי חוטים

הרמת צוואר על ידי חוטים

Thread Lifting Of The Neck

עם הגיל  הפנים שלנו מאבדות  נפח(הן של רקמות רכות והן של עצם) והעור עם רקמת החיבור נעשית רפוייה ודקה יותר. ביחד עם השפעת כח המשיכה גורמים אלו מביאים ל”צניחת עור הפנים  והצוואר” .נעלם הגבול הברור בין הפנים לצוואר. צוואר נראה זקן יותר בגלל קמטים לרוחב הצוואר, ומיתרים מהתכווצות של שריר הצוואר – פלטיזמה ( Platysma)

בצניחה באזור הצוואר אפשר לטפל היום על ידי חוטים מיוחדים המוכנסים לתוך הרקמה התת עורית לשכבה העמוקה של העור (דרמיס) ,ומסוגלים למשוך ולהרים את הרקמה הנפולה כלפי מעלה. התוצאה המתקבלת דומה לזאת של ניתוח בצוואר.

באמצעות שתי דקירות קטנות ע”י  מחט זעירה יוצרים פתח להכנסת החוט .  מעבירים את החוט בתוך הרקמה בעזרת קנולה. החוט מתקבע ברקמות הרכות  בעזרת זיזים שנמצאים על שטח פני שטח החוטץ לאחר העברת החוטים ניתן להרים את הרקמה  כמו בהרמת פנים.

  רוצה לדעת עוד?

  לתיאום פגישת ייעוץ
  ללא התחייבות התקשרי
  8420*

  תוצאות מצופות?

  שיפור מראה הפנים ,העלמת קמטים וקמטוטים עם מראה טבעי, מבלי לשנות את תווי הפנים. התוצאה נראית לעין מיד בסיום הטיפול ונמשכת לאורך זמן.יש לציין שחומצה היאלורונית צריכה קצת להתפזר באזור ההזרקה , למשוך נוזלים ובעזרתם לתת נפח נוסף. התהליך הזה מסתיים תוך חודש וחצי. אז רואים את התוצאה הסופית.

  למי מיועד הטיפול?

  נשים וגברים כאחד, שיפור מרקם העור והעשרתו בלחות , העלמת קמטים וקמטוטים, שחזור נפח בפנים.

  איך הטיפול עובד?

  הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה.ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלץ בהתאם לצורך המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק

  האם יש תופעות לוואי?

  תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר,

  שטף דם קטן שעובר תוך מספר ימים, תלוי באזור המטופל ושימוש במחט או קנולה (שימוש בקנולה מפחית סיכוי של שטף דם)

  נגן וידאו
  לפני
  אחרי

  מקצועיות
  רפואית

  טכנולוגיות
  חדישות

  20 שנות
  ניסיון

  מוצרים
  איכותיים

  צרו קשר