הרמת צוואר על ידי חוטים

הרמת צוואר על ידי חוטים

Thread Lifting Of The Neck

עם הגיל  הפנים שלנו מאבדות  נפח(הן של רקמות רכות והן של עצם) והעור עם רקמת החיבור נעשית רפוייה ודקה יותר. ביחד עם השפעת כח המשיכה גורמים אלו מביאים ל”צניחת עור הפנים  והצוואר” .נעלם הגבול הברור בין הפנים לצוואר. צוואר נראה זקן יותר בגלל קמטים לרוחב הצוואר, ומיתרים מהתכווצות של שריר הצוואר – פלטיזמה ( Platysma)

בצניחה באזור הצוואר אפשר לטפל היום על ידי חוטים מיוחדים המוכנסים לתוך הרקמה התת עורית לשכבה העמוקה של העור (דרמיס) ,ומסוגלים למשוך ולהרים את הרקמה הנפולה כלפי מעלה. התוצאה המתקבלת דומה לזאת של ניתוח בצוואר.

באמצעות שתי דקירות קטנות ע”י  מחט זעירה יוצרים פתח להכנסת החוט .  מעבירים את החוט בתוך הרקמה בעזרת קנולה. החוט מתקבע ברקמות הרכות  בעזרת זיזים שנמצאים על שטח פני שטח החוטץ לאחר העברת החוטים ניתן להרים את הרקמה  כמו בהרמת פנים.

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

תוצאות מצופות?

התוצאה נראית לעין בסיום הטיפול  ומשתפרת מיום ליום עוד במשך  כ 3  חודשים עד לקבלת תוצאה סופית. אפקט מתיחה נמשך  כשנתיים תודות לרקמת החיבור  שנוצרה מסביב לכל  לחוט ושומרת על התוצאה גם לאחר שהחוט נמס. את משך התוצאה ניתן להאריך בעזרת שילוב של   הזרקות בוטולינום טוקסין ,חומרי מילוי וטיפול ע”י  ומכשור רפואי  כגון גלי רדיו למיצוק הרקמה.

בדרך כלל אנחנו משלבים טיפול בעזרת  חוטים עם גלי רדיו .חשוב לציין שהחוטים מתפרקים עם הזמן ולכן הם מאוד בטוחים לשימוש.

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד לכל אחד עם רפיון העור באזור הצוואר ,ללא  הצטברות מופרזת של שומן באותו האזור ( החוטים אינם מסוגלים להחזיק רקמות שומן כבדות.)

איך הטיפול עובד?

השלב הראשון של הטיפול  הוא הרדמה מקומית  .שלב שני הכהסת  חוטים והרמה מכנית של העור הרפוי.  התוצאה נראית לעיין  ישר לאחר סיום הטיפול . כעבור חודש וחצי הגוף מתחיל לבנות רקמת קולגן מסביב לעל חוט, תהליך זה לוקח עד 3 חודשים לסיומו. אנחנו רואים את התוצאה הסופית כעבור 3 חודשים.

האם יש תופעות לוואי?

אם  תהליך הכנסת חוטים מתבצע בתנאים סטריליים אין שום תופעות לוואי.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר