טיפולי אקנה באבו גוש

טיפולי אקנה באבו גוש

 

 

טיפולי אקנה באבו גוש מוכרים גם כטיפול בפצעי בגרות או פצעים הניכרים גם אצל אנשים מבוגרים. אין קשר לגיל, כמו להיווצרות הורמונים או תהליך כרוני דלקתי של בלוטות חלב. אלו הם למעשה הגורמים למה שמתרחש בעור, בפנים, בכתפיים וכל שאר החלקים. תופעה זו נפוצה כאמור לא רק אצל נוער אלא גם אצל מבוגרים בשל השינויים ההורמונליים שהגוף חווה מכל מיני סיבות ולא בהכרח רק גיל בגרות וכד'. אקנה מגיע בשלבים מאוחרים כאשר הוא חלק מסטרס, שימוש בתרופות כגון סטרואידים, תזונה לוקה בחסר ועוד. יש לא מעט מקרים בהם האקנה לא מטופל ועלול להפוך לצלקת בלתי נשכחת. כדי שזה לא יקרה לכם- אולי כדאי לחפש מעכשיו, טיפולי אקנה באבו גוש.

איך מטפלים באקנה?

כדי למגר את תופעת האקנה, הנה הזדמנות יקרה מפז על ידי טובי הרופאים המעניקים טיפולי אקנה באבו גוש. לא באמת כרוך בתרופות, ללא תופעות לוואי ועם הצלחה מלאה. קודם כל, הרעיון הוא לנקות את המקום, לתת ניקוי עמוק לעור, להסיר את מה שגורם לעידוד האקנה ומשם, להכין את השלב הבא- הטיפול הנכון והממוקד שבסופו פצעי האקנה ייעלמו לאלתר. חימום תת עורי של האזור באמצעות לייזר וכך למעשה הקטנת רמת החומציות וחומצות החלב- התוצאה? פנים או אזור נקי ללא פצעים.

מה עושים עם צלקות אקנה?

לשם כך, טובי הרופאים המעניקים טיפולי אקנה באבו גוש מעניקים מענה גם להשלכות האקנה- הצלקות שמסרבות להעלם. למעשה, כל חטטי האקנה משאירים זיכרון לא נעים עוד מהתקופה בהם הפצעים תפסו מקום ואף השאירו חותם. כאן, כדי לטשטש או להעלימם, חשוב מאוד לעבור לטיפול רפואי נטול תרופות הנותן יחס גם לבעיה הזו. טיפול זה מתבצע על ידי טובי הרופאים, מעביר גלי רדיו על העור המטופל, מקלף את העור המצולק ומעודד צמיחת עור חדשה. הרעיון של השלב השני, הוא לייצר ולעודד קולגן וכך למעשה לקבל עור חלק, מוצק, אלסטי נטול זיכרון מפצעי האקנה.

גרים באבו גוש וסובלים מפצעי אקנה קשים? באמצעות טיפולי אקנה באבו גוש, תגידו שלום אחת ולתמיד לפצעים הקשים.

 

 

 

צרו קשר