טיפולי המסת שומן בקור בסוללים

טיפולי המסת שומן בקור בסוללים

 

 

פתאום, באמצע החיים אתם נרשמים לחדר  כושר, אתם עושים את הכול, הנה הגיע הרגע שאתן לאחר לידות או אתם מגלים כי אתם חייבים שינוי. הכול טוב ויפה, נרשמתם לחדר כושר ואתם אפילו נצמדים לתכנית הרזייה אלא שהקילוגרמים האחרונים מסרבים לרדת. למה זה קורה? מה יכול להזיז משם את השומן שמתעקש להיפרד מכם? החדשות הטובות הן כי לא חייב יותר לגשת ולבצע הליך פלשני של שאיבת שומן, לא כשיש לכם הליך נוח ונכון למשקל ממוקד ממנו אתם רוצים להיפטר. אז אם גם אתם תקועים באזור הזרועות, הישבן או הבטן עם 5 קילוגרמים אחרונים או אפילו עשרה, יש לכך תשובה- קוראים לזה טיפולי המסת שומן בקור בסוללים.

להגיד שלום למשקל העודף

באמצעות המסת שומן בקור בסוללים, אפשר להגיד שלום למשקל העודף, משקל עודף? לא כשהוא מעל עשרה קילוגרם, הטיפול הינו ייעודי לאנשים שאין להם משקל עודף גדול. לא מבינים במה מדובר? למעשה מדברים כאן על טיפול ממוקד על אותו שומן שסרב להיפרד מכם. באמצעות המסת שומן בקור בסוללים, הדברים אכן יכולים להשתנות על הצד הטוב ביותר. אבל קודם, חשוב ואפילו ראוי להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית. פגישה זו למעשה תבצע עבורכם את תיאום העמדות ומשם תוכלו להמשיך בדיוק לאן שאתם צריכים.

איך מתרחש הליך של המסת שומן?

טיפולי המסת שומן בקור בסוללים מתרחש בפשטות, אין שום סיכונים או תופעות לוואי קשות. כאמור, מגיעים לפגישה הראשונה אל רופא בסוללים ורק אחר כך, מחליטים מה לעשות. את השומן למעשה ממיסים בטמפרטורה של 0 מעלות. חשוב לציין כי רקמות וכלי דם הנמצאים באזור לא ייפגעו מכך, הטיפול פולשני אך ורק לבעיה עצמה.

האם טיפול המסת שומן בקור נחשב בטוח?

ההליך איננו פולשני, שלא כמו שאיבת שומן, כאן למעשה ניתן להשיג סיכונים באופן יחסי וקל ביותר. זאת בהשוואה לסיכונים של שאיבת שומן. כך גם הנפיחות והאדמומיות המופחתת. כמובן שלעיתים רחוקות ייתכן ויופיע שטפי דם קלים אך הם חולפים בקלות מאליהם.

 

צרו קשר