טיפולי הסרת נימים בעזרת לייזר בבת ים

טיפולי הסרת נימים בעזרת לייזר בבת ים

 

 

גם אתם סובלים מפסים קטנים ודקים בגוונים כחולים אדומים שהתחילו לצוץ לכם על גבי אזורים שונים בגוף הנראים בתחילה כמו כורי עכביש?? אתם לא לבד.

אז נעים מאוד הגיע הזמן שתכירו את שם הבעיה – נימים. ולכולנו יש את נימים ולכולנו הם עלולים לצוץ בשלב כזה או אחר בחיים.

מה זה בעצם נימים?

המדובר למעשה בכלי הדם הקטן ביותר בגוף האדם אשר קוטרו נע בין 5-10 מיקרומטר בלבד והוא משמש את הגוף כצינור המעביר דם מן העורק אל הווריד. הנימים נמצאים בשכבת הדרמיס שזו למעשה השכבה הראשונה של העור וכאשר יש עומס על הנימים התוצאה המידית היא התרחבות הנימים כך שניתן להבחין בהם מבעד לעור. חשוב להבין כי אין המדובר בבעיה בריאותית אלא בבעיה אסתטית.

אנשים רבים חושבים כי מדובר בגזרה משמיים וכי עליהם לסבול מהבעיה האסתטית הזאת עד סוף החיים, אך הם לגמרי טועים- הכירו את טיפולי הסרת נימים בעזרת לייזר בבת ים.

הטיפול מתבצע על ידי מכונת לייזר מתקדמת ומשוכללת אשר מאפשרת להסיר את הנימים באופן קל, פשוט ומהיר. קרני הלייזר למעשה פועלות להמסת שורש הנים מהגוף והסתלקותו באופן טבעי והפעם לתמיד שכן נימים שהוסרו כבר לא יחזרו! מכונות הלייזר גורמות להמסה של שורש הנימים כך שיותר הנימים לא יוכלו להופיע באותו אזור שבו טיפלתם בלייזר.

טיפולי הסרת נימים בעזרת לייזר בבת ים מאפשרים להסיר את הבעיה האסתטית של הנימים בצורה מבוקרת, קלה ומהירה, ללא תופעות לוואי, ללא כאבים, ללא צלקות והשבת מראה עור חלק, בריא וטבעי תוך זמן קצר.

כאשר הנימים כבר הופיעו על גבי העור מומלץ לטפל בהם שכן לעיתים יש להן נטייה להתפשט ולהתרחב. טיפולי הלייזר לרוב מסתכמים בטיפול אחד  או שניים וכבר במהלך הטיפול הנימים נעלמים ולאחר כמה שבועות ממועד הטיפול ניתן לצפות להיעלמות מוחלטת.

אז תתנו לעצמכם את האפשרות לחזור לעור חלק, אסתטי ויפה כבר עכשיו –טיפולי הסרת נימים בעזרת לייזר בבת ים זה כל כך פשוט.

 

 

צרו קשר