טיפולי מיצוק העור בעזרת חבישות ברעננה

טיפולי מיצוק העור בעזרת חבישות ברעננה

 

מי אוהבת לראות את עור הזרועות שלה נפול, או את הירכיים מתנדנדות בשל השמנה או הרזיה דרסטית? את השקעים של הצלוליטיס, או להיפרד ממצבור צמיגים באזור הבטן לאחר הלידה? התשובה היא שכולנו איננו מעוניינות במראה של עור נפול, אם בפנים, בזרועות, בצוואר, בירכיים או בבטן.. כדאי כי אם אינכן מעוניינות עוד  בטיפולים פולשניים, כגון ניתוחים פלסטיים, כדאי להתעניין בטיפולים יעילים שאינם מכאיבים כלל רו שההחלמה מהם אינה קשה, כמו טיפולי מיצוק העור ברעננה. גם אם אתן משתמשות בתכשירים קוסמטיים איכותיים, כדאי לדעת שהם אולי יגרמו להזנת העור, אך לבטח שלא למיצוקו.

 

קליניקות יעילות למיצוק העור בבעלות רופא שאינו מנתח פלסטי

 

תתפלאו, אך לא כל קליניקה לאסטטיקה שהיא בבעלות רופא, הינה קליניקה לניתוחים פלסטיים. מדובר על קליניקות לאסטטיקה, אשר נפתחו בשנים האחרונות ע"י רופאים שאינם מנתחים פלסטיים , אך אף אינם דוגלים בניתוחים פולשניים.  כי אם טיפולים שאינם גורמים לסימנים, או צלקות והכוונה היא לא לטיפול פולשני. לאחרונה ניתן למצוא בקליניקות טיפולי מיצוק העור בעזרת חבישות ברעננה ובשאר האזורים בארץ, כך שניתן לעבור סדרת  טיפולים שתוכל להביא לתוצאות של עור מוצק, אם בעור הפנים או אם בעור הגוף. ניתן  לראות את ההשפעה של טיפולים אלה, די מהר וכן, טיפולים שונים שממצקים את העור, מיועדים גם לנשים לאחר שירדו במשקל באמצעות דיאטה דרסטית, נשים לאחר לידה ועוד.

 

 

טיפולים אסטטיים  בפיקוח רפואי

 

אין כמו השקט הנפשי שילווה אתכם, בכל פעם שתבצעו טיפולי מיצוק העור בעזרת חבישות ברעננה. גם טיפולים חדשניים נוספים שניתן לעבור בקלות וללא כאב או החלמה ממושכת ניתן לבצע בקליניקות השונות כגון: מזותרפיה, טיפולים להצרת היקפים, טיפולי לייזר להעלמת קמטים, העלמת צלקות, טיפולי פיגמנטציה , פילינג עמוק, העלמת צלוליטיס ועוד. אחת מהקליניקות המוכרות יותר, הינה הקליניקה של ד"ר לאריסה ברק היא רופאה מזה 30 שנה ולמדה טיפולים אסטטיים שונים בחו"ל ובישראל. ללאריסה שתי קליניקות המעניקות טיפולים חדשניים לאסטטיקה ומראה של עור פנים וגוף, חיוני, מתוח, אסטטי וצעיר בכמה שנים טובות.

 

צרו קשר