טיפולי שיפור במרקם העור וטיפולי נקבוביות פתוחות בעזרת לייזר בבני ברק

טיפולי שיפור במרקם העור וטיפולי נקבוביות פתוחות בעזרת לייזר בבני ברק

 

 

נשים רבות מאוד מודעות היום למראה עור פניהן, זו הסיבה שהן מחפשות טיפולי שיפור במרקם העור וטיפולי נקבוביות פתוחות בעזרת לייזר בני ברק, כאשר מדובר על טיפולים שאינם מכאיבים או שההחלמה מהן הינה ארוכה. מטופלות תוכלנה תמיד לחזור לשגרה לאחר טיפול הפנים, בניגוד לניתוח פלסטי שעשוי לגרום לכך שנשים תצטרכנה להיות בביתן מעל לחודש בשל ההחלמה הקשה והסימנים הקשים שלאחר הניתוח. באמצעות טיפולי הלייזר החדשניים, ניתן יהיה לחדש את רקמות העור. התהליך למעשה הינו הצערה טבעית של עור הפנים, כאשר המטופלת תיראה צעירה יותר, בכמה שנים טובות.

 

טיפולים שיסירו מכן כמה שנים טובות וללא תופעות לוואי

 

מספר  טיפולי שיפור במרקם העור וטיפולי נקבוביות פתוחות בעזרת לייזר בני ברק, יהיה תלוי במצב ובסוג עורה של כל מטופלת. הטיפולים מתבצעים בהפרש של 3-5 שבועות על מנת להשיג תוצאות מקסימאליות גם מטופלת שעברה כבר סדרת טיפולים, הטיפולים הללו, שינו בצורה ניכרת, את צפיפות העור ומרקמו. מומלץ להימנע משיזוף בשמש, בכדי להגיע לתוצאות של שימור עור הפנים לזמן ארוך. טיפולי לייזר להצערת ושיפור עור הטיפולים, מתאימים למי שהיא בעלת צלקות אקנה, סימני מתיחה, קמטים וקמטוטים, נקבוביו פתוחות של העור, כתמי שמש , מרקם עור לא חלק, נזקי עור טרום סרטניים,עור מחוספס וחסר חיים.

 

טיפולים חדשניים שישנו את עור הפנים ויגרמו להתחדשותו

 

למעשה, טיפולי שיפור במרקם העור וטיפולי נקבוביות פתוחות בעזרת לייזר בני ברק, מסייעים לרקמות להתחדש. התחדשות זו, היא זו שמצעירה את עור הפנים. טיפולים אלה הינם בטוחים ואינם מזיקים, כי אם להיפך, הם אינם פולשניים והם נעשים בדיוק רב. היום, בקליניקות שהן תחת פיקוח רופא\ה מבצעים המון טיפולים מסוג זה, שהפכו למילה האחרונה בתחום טיפולי האסטטיקה של עור הפנים. כדאי להגיע לקליניקה הנמצאת תחת פיקוח רפואי כמו הקליניקות של ד"ר לאריסה ברק הנמצאות בזיכרון יעקוב ובתל אביב. ד"ר ברק, עוסקת שנים ברפואת משפחה, אך עברה השתלמויות ולימודים מקצועיים, הן בחו"ל והן בארץ והיא כבר מצליחה שנים להגשים את חלומן של נשים רבות, להצעיר את עורן ולהשיל כמה שנים טובות באמצעות מראה של עור פנים מוצק, חיוני וגמיש.

 

צרו קשר