טיפול באור בפולסים חזקים

טיפול באור בפולסים חזקים

Intense Pulsed Light (IPL)

אנרגיית אור בפולסים חזקים – IPL –  שנים בשימוש בתחום רפואת העור.  ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) , , רוזצאה, קופורוז,  הסרת שיער והצערת העור.

התוויות

ניתן לטפל בצורה זו בנגעי עור על פני הפנים, הידיים (כתמי שמש על הידיים והזרועות), הזרועות, החזה, הצוואר ושאר חלקי גוף.  יתרון גדול של הטיפול הינו חימום קל של הרקמה מסביב לאיזור המטופל, דבר הגורם לזרור ייצור קולגן ברקמה וכך להתחדשות העור.  ניתן לכן לראות אפקט של מתיחת פנים קלה לאחר מספר טיפולים.  ולכן הצערת העור הינה אחת מההתוויות הפופולריות ביותר ביותר לטיפול זה.

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

הטיפול

מדובר בטיפול קל שנמשך כ 20 דקות ומלווה בפולסים של אור.  הטיפול לא כואב. מומלצים 3-5 טיפולים כל 2-4 שבועות לקבלת תוצאות טובות לנגעי העור יחד עם הצערת עור משמעותית.  לאחר מכן מומלץ לשמור על התוצאה על ידי כני טיפולים שנתיים בכדי להמנע מחזרה של כתמים או נימים.  גם טיפול שנתי אחד אחרי הקיץ ישמר את התוצאה ויגרום לעור להראות בריא יותר.  מיד לאחר הטיפול יכול (אבל לא חייב) להיות אודם לכ 24 שעות עם נפיחות קלה שניתן לכסות במייק אפ.  אין צורך להישאר בבית.

שילובים

במרפאתנו אנו משלבים טיפול ב IPL יחד עם טיפולים אחרים לקבלת תוצאות משמעותיות יותר, וטובות יותר לאחר הטיפול וללא תופעות לוואי.  אחד השילובים היעילים ביותר הינו שילוב של IPL עם פילינג.  לעיתים אנו משלבים IPL עם גלי רדיו בטכנולוגיות שונות.  ולעיתים (בעיקר כטיפול בכלי דם או בצלקות) אף משלבים IPL עם לייזר.  חשוב מאוד לזכור שלשימוש בשילובים דרושה מומחיות ומיומנות בתחום.

מזה טיפול IPL ולמה הוא טוב?

מדובר בגלי אור לטיפול בכתמים וקופרוז. אחד הסימנים להזדקנות העור היא הופעת כתמי שמש, ביטוי בכתמים חומים כהים על הפנים, על כפות הידיים, ובאזורים שנחשפו לשמש במהלך השנים. מראה הכתמים גורם לעור מראה מבוגר ועייף.

כיום אפשר להסיר כתמי שמש ואם לא להעלימם אז להבהיר בצורה משמעותית ביותר.

כמה טיפולים צריך לעבור?

בעקרון נדרשים בין 3-5 טיפולים של גלי אור בהפרש של פעם ב 4 שבועות. ניתן גם לשפר את התהליך עם משחות המכילות חומרים מבהירים כהידרוקינון וראטין A

האם אפשר לעשות את הטיפול בקיץ?

מומלץ לעשות את הטיפול בחודשי החורף. הטיפול הופך את עור הפנים לרגיש במיוחד לשמש ועלול להיווצר כתמים נוספים אם יש חשיפה לשמש.

האם הכתמים חוזרים? כמה זמן מחזיק מעמד?

הכתמים יחזרו אם לא נמנע מחשיפה לשמש ושימוש במקדם הגנה גבוה במיוחד. כדי להבטיח פנים ללא כתמים לאורך זמן יש לחזור על טיפול בודד פעם ב6-12 חודשים ולשמור על עור הפנים עם מקדם הגנה.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר