טיפול באקנה פעיל וצלקות אקנה בTixel

אקנה פעיל- מחלה נפוצה מאוד  בקרב בני נוער,או בגיל המעבר, תלויה בשינוים הורמונליים, טיפול בעזרת  טיקסל יעיל מאוד בשלב של אקנה פעיל. בעזרת החום שיוצר המכשיר יש הרס של פלורה בקטריאלית בעור , בנוסף לויסות בלוטות החלב.

כמו כן  בעזרת טיקסל אפשר לטפל בצלקות אקנה בכל גיל .טיקסל עובד על בסיס חום טבעי גבוה.ללא קרינה ללא פגיעה בעיניים.

תוצאות מצופות?

עור חלק עם טשטוש של  צלקות אקנה, עצירת תהליך אקוטי של אקנה פעיל. העור נראה בריא יותר עם פחות נקבוביות פתוחות, חלק ומתוח . טיקסל – טיפול פחות אגרסיבי לעומת לייזר CO2 או כל לייזר אחר, לא דורש זמן החלמה ממושך, אך מביא לקבלת תוצאות טובות מאוד לתווך זמן ארוך. ניתן לשלב טיפול זה עם הזרקות לשיפור מרקם העור ומתן לחות. עם הזרקת skinbooster בעזרת קנולה מיד לאחר סיום הטיפול בעזרת טיקסל.

  רוצה לדעת עוד?

  לתיאום פגישת ייעוץ
  ללא התחייבות התקשרי
  8420*

  למי מיועד הטיפול?

  טיפול מיועד לכל אחד הסובל מאקנה פעיל, עור לא חלק ואחיד כתוצאה מצלקות אקנה.

  איך הטיפול עובד?

  טיפול על בסיס חום טבעי עד כ 400 מעלות עם משך פולס  קצר מאוד, בעזרת החום המועבר לשכבה העליונה של העור יש הרס של  החיידק בפצעי אקנה . ויסות בלוטות החלב מתחילות להפריש פחות חלב ,דבר  ש

  בולם את התהליך הדלקתי. בנוסף הטיקסל גורם לקילוף העור  של השכבה העליונה. טיפול קצר- משך כ 30 דקות, לא דורש הרדמה מקומית, בזמן הטיפול מרגישים עקצוץ קל עד בינוני במשך דקות ספורות. מומלץ על סדרת טיפולים בת-5-8  כל  3 שבועות בטיפול של אקנה פעיל , סגירת נקבוביות פתוחות והורדת צלקות.

  האם יש תופעות לוואי?

  יפול לא אגרסיבי, ללא כאב, ללא תופעות לוואי פרט לאדמומיות קלה שחולפת תוך מספר דקות.

  נגן וידאו
  לפני
  אחרי

  מקצועיות
  רפואית

  טכנולוגיות
  חדישות

  20 שנות
  ניסיון

  מוצרים
  איכותיים

  צרו קשר