טיפול בקמטים בתל אביב

טיפול בקמטים בתל אביב

 

 

קמטים הינם סדקים קטנים המופיעים על העור שלכם, הם מופיעים עקב תהליכים שונים אותם הגוף עובר ולהם הגוף מגיב. תהליכים אלה גורמים להידללות תאי אלסטין, תאי שומן וקולגן בעור, משום שהחומרים הללו משמשים כתומכים בתאי העור וכאחראים לגמישותו, בעת חסרונם מופיעים קמטים על העור והעור הופך לרפוי יותר. קמטים מופיעים מכיוון שהשרירים בעור הפנים זזים והרקמה הבסיסית השומרת על מראה צעיר וחיוני של העור נפגמת. תהליכי הסביבה עשויים להיות בעיה עבור עור הפנים, זיהומים, יובש וקרינת השמש הופכים את העור למקומט והוא מאבד מגמישותו, לשם החזרת העור למוצק ומתוח, מוצעים טיפולי קמטים המבוצעים במרכזי אסתטיקה בתל-אביב, טיפולים אשר מאפשרים לסלק קמטים מן עור הפנים מבלי לבצע טיפולים פולשניים אשר כוללים התערבות כירורגית.

טיפול בקמטים באמצעות בוטוקס

טיפולי בוטוקס מתבצעים במרכזי אסתטיקה בתל-אביב, בוטוקס הינה אחת השיטות היעילות ביותר להעלמת קמטים. הטיפול מתבצע על-ידי הזרקה של חומר בוטוקס לקמטים באזור הפנים. הבוטוקס מוזרק במינון נמוך לשרירי הפנים אשר אחראיים על יצירת הקמטים. מילוי חומר בוטוקס מרפה את השרירים אשר גורמים לקמטים להיווצר באזור הפנים, כך הבוטוקס מעלים אותם והעור הופך למתוח יותר. טיפול קבוע בבוטוקס אותו מתחילים בגיל צעיר עשוי לסייע לפנים שלכם להישאר חלקות לאורך זמן ולמנוע היווצרות קמטים בגיל מבוגר יותר. הבוטוקס מרפה את שרירי הפנים וגורם להחלקה של קמטי ההבעה באזור המצח והגבות.

על החומצה ההיאלורונית

טיפולי חומצה היאלורונית מבוצעים במרכזי אסתטיקה בתל-אביב, חומצה היאלורונית היא חומר אשר מיוצר באופן טבעי בגופנו ונמצא בעורנו, בעיקר בעור הפנים, באזור העיניים ובאזורים נוספים. במהלך השנים, כאשר אנו מתבגרים, כמות החומצה ההיאלורונית מצטמצמת, לכן, יש לחדש את החומצה ההיאלורונית בגוף. החומצה ההיאלורונית היא חומר דמוי ג'ל אשר סופח מים אל תוך הגוף ואל תוך העור, בכך, שומרת על לחות הן של השיער והן של העור עצמו. החומצה ההיאלורונית יכולה לשמור על עור הפנים ולעזור לכם להשיג מראה מושלם, בוהק וצעיר. טיפולי חומצה היאלורונית מהווים טיפול מתאים אשר יכולים לסייע לכם להעלים את הקמטים המפריעים לכם בעור הפנים שלכם.

 

 

צרו קשר