טיפול להזדקנות העור הידיים

גב של כף היד שלנו מסגיר את הגיל. עור ידיים דק ,רגיש ויבש יותר, עם הזמן  גידים ורידים נהיים  בולטים יותר,עם הופעת כתמים חומים על גב הידיים (כתמי שמש וגיל).

כדי להסתיר את התופעות האלו ישנו טיפול פשוט וקצר בעזרת חומצה היאלורונית שמוזרקת על כל  שטח גב היד.

הזרקה מתבצעת בעזרת קנולה-מחט עגולה ,שמאפשרת  הזרקה ללא כאב, ללא סימני שטף דם, ללא אדמומיות או נפיחות. אפשר להזריק במקום חומצה היאלורונית חומר על בסיס סידן בשם Radiesse. חומר שנותן פחות נפח , אך גורם לייצור של קולגן וכך נותן תוצאה מובטחת לטווח זמן ארוך.

כתמי גיל ושמש מומלץ להוריד בעזרת טיפול IPL- ע”י מכשור רפואי מתקדם , מומלץ על סדרה בת 3 טיפולים בהפרש של חודש בין טיפול לטיפול. טיפול להסרת כתמים שמש וגיל עושנים לפני טיפול הזרקה.

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

תוצאות מצופות?

עור הידיים מקבל מראה  ללא כתמי גיל ושמש, חלק יותר, לח יותר ואלסטי. חומר מילוי עוזר להסתיר את הורידים והגידים בולטים בידיים .

למי מיועד הטיפול?

טיפול מיועד הן לנשים והן לגברים כאחד עם הופעת ורידים וגידים בולטים, עור דק ויבש בגב היד ,שרוצים לשפר את מראה הידייםֿ.

איך הטיפול עובד?

מכשיר IPL-Intense Pulsed Light עובד על בסיס גלי אור עם אורך גל מיוחד מאוד, הוא נכנס לתאי מלנין, הורס התא, מלנין יוצא מתחת לעור.רואים כתם טיפה יותר כהה. כהות נעלמת תוך כשבוע  ימים.

הזרקה של חומר מילוי מאפשרת למלא את גב כף יד ולהסתיר גידים ורידים בולטים.

האם יש תופעות לוואי?

תתכן נפיחות קלה לאחר הזרקה שחולפת תוך כמה שעות. לאחר טיפול נגד כתמי שמש בעזרת IPL כתמים נראים כהים יותר הדבר שנמשך לתקופה של כשבוע ימים, לאחר מכן הולכים ומתבהרים עם הזמן על להעלמה מוחלטת.

 

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר