טיפול פנים ב- Tixel

עם השנים העור שלנו מעבד מהזוהר והאלסטיות שלו, יש שינוי במרקם העור ובאחידות בגוון שלו. בעולם האסתטיקה הרפואית המודרנית ישנם מגוון טיפולים לשיפור מרקם העור באמצעות טכנולוגיות שונות כגון לייזרים, אך הטיקסל מובדל מכל הטכנולוגיות הקיימות בכך שהפעולה שלו היא פחות אגרסיבית ועדיין נותנת מענה לבעיות רבות בעור וללא זמן החלמה ממושך. מכשיר הטיקסל הנו בעל אישור של משרד הבריאות הישראלי ו CE.

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

תוצאות מצופות?

הטיפול במכשיר טיקסל גורם לקילוף עדין של העור והתחדשותו. הטיפול גורם לגוון אחיד, מיצוק העור ומתיחה באזור המטופל ועל ידי כך העלמת קמטוטים וקמטים קטנים ואף צלקות אקנה. חזרה מידית לשגרה עם זמן החלמה קצר.

למי מיועד הטיפול?

טיפול הטיקסל מומלץ לנשים גברים ונוער בכל הגילאים. זה טיפול שמתאים לכל סוגי גוון העור מבהיר עד כהה. הטיפול יכול להתבצע בכל עונות השנה.
מומלץ לגילאים 25-30  לרענון עור  הפנים, עור הצוואר והמחשוף.  הטיפול גורם לקילוף קל, מסיר תאים מתים מהעור ומחזיר את הזוהר שלו, ועל ידי כך משפר את מרקם העור.

לאנשים מבוגרים יותר עם רפיון עור, קמטים וקמטוטים באזור הפנים, הטיפול מטשטש את הקמטוטים הקטנים, משפר את גוון העור ומחזיר לו חיוניות. מומלץ לשלב טיפול זה עם הזרקות של חומצה היאלורונית לא מצולבת על מנת להעשיר את העור גם בלחות. כאן מומלצת סדרה של 5-6 טיפולים להשגת תוצאות משביעות רצון. לאחר כל טיפול יש שיפור.

איך הטיפול עובד?

מערכת טיקסל מבוססת על טכנולוגיה של אבולציה תרמו-מכאנית (TMA) ללא קרינה. המכשיר הנו בעל שתי ידיות: אחת מותאמת לטיפול באזור העיניים, והשניה מתאימה לטיפול בפנים ובצוואר. בקצה הידית יש פלטה מטיטניום המכוסה בפינים קטנים  שמתחממת עד ל- 360/ 400 מעלות ובכך גורמת לפציעה מיקרוסקופית  מבוקרת של שכבת העור העליונה עד לשכבה היותר עמוקה של העור (לא מדובר על מחטים אלא פינים בצורת פירמידה. כך מופעלים תהליכי ריפוי טבעי של העור עם ייצור קולגן חדש. המטופל/ת ירגישו עקצוץ שחולף בתום הטיפול .לאחר הטיפול תתכן אדמומיות שחולפת תוך מספר שעות. יומיים לאחר הטיפול מתחיל קילוף קל ועדין של העור. הטיפול מהיר, ללא כאב או צורך באלחוש וזמן ההחלמה מהיר אף הוא.

האם יש תופעות לוואי?

אדמומיות  לאחר הטיפול שעוברת תוך שעות ספורות עד יומיים וקילוף קל שנמשך כיומיים שלושה לאחר הטיפול.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר