טיפול Colibri

טיפול בעזרת ידית Colibri של מכשיר  Accent Prime מבית חברת Alma Lasers.

ידית העובדת על בסיס גלי PLASMA RF שבקצה שלה מחט דקה .

ידית Colibri-מותאמת במיוחד לטיפולים באזורים עדינים מאוד כמו עפעף עליון ותחתון, ואזור בצידי העיניים. טיפול שנועד לצניחת עפעפיים ללא ניתוח  וטיפול של קסנתלזמות .

  רוצה לדעת עוד?

  לתיאום פגישת ייעוץ
  ללא התחייבות התקשרי
  8420*

  תוצאות מצופות

  הרמת עפעפיים ללא ניתוח, העלמת קמטוטים קטנים מסביב לעיניים, כמו כן טיפול מומלץ להעלמת קסנתלזמות( Xantelasma-הצטברויות של שומן וקולסטרול מתחת לעור).

  למי מיועד הטיפול?

  טיפול מיועד לכל אחד שסובל מצניחת עפעפיים אך מפחד לעבור ניתוח ,נפילת גבות, קסנטלזמות.

  איך הטיפול עובד?

  גלי רדיו  האנרגיה הממוקדת שפולט המכשיר בעזרת מחט דקה בקצה הידית פועל באמצעות  טכנולוגיית RF PLASMA החודרת לעור במספר מצומצם של נקודות כך שהאימפקט יהיה מקסימלי ופגיעה בשכבת העור  העליונה תהיה מינימלית.  אנרגיה  זו  גורמת לפציעה מיקרוסקופית של העור,  כתוצאה הצערת העור באותו המקום כי וכיווץ של הרקמה, בנוסף מעודדת ייצור  קולגן חדש. בעזרת כיווץ רקמות אפשר להשיג תוצאה של הרמת עפעף  עליון ללא ניתוח, לטפל ולהוריד קסנטלזמה באזור העיניים והפנים תוך מספר טיפולים 1-3  .

  תופעות לוואי

  חום גבוה של גלי רדיו  גורם לפציעה מבוקרת בעור עם הופעת אדמומיות ונפיחות קלה לאחר הטיפול  אך מכיוון  שהעור באזור העיניים הוא מאוד עדין  אדמומיות ונפיחות יכולות להימשך במשך כמה ימים עד שבוע. נקודת הצריבה שנוצרו בעור מתקלפות כעבור -3 5 ימים ולא משאירות צלקת.

  נגן וידאו
  לפני
  אחרי

  מקצועיות
  רפואית

  טכנולוגיות
  חדישות

  20 שנות
  ניסיון

  מוצרים
  איכותיים

  צרו קשר