טיפול d3 בעזרת מכשיר xeo ברמת גן

טיפול d3 בעזרת מכשיר xeo ברמת גן

 

אם גם אתם מעוניינות להישאר צעירות לנצח, ללא ניתוח פלסטי, ישנן חדשות טובות עבורכן. לא כל אחת מאתנו בנויה לעבור ניתוח פלסטי ואנו אף חוששות לא מעט, עניין המחיר הוא כבר שולי. בגלל שתחום מכשירי הלייזר התפתח כבר עשרות בשנים בעולם הרפואה, נשים כבר נהנות היום בביצוע של טיפול d3 בעזרת מכשיר xeo רמת גן. ראשית מומלץ להגיע לקליניקה אשר מטפלת במכשיר זה ולאבחן את העור, כך שניתן יהיה לבנות תכנית טיפולים מסודרת שכבר לאחר כמה טיפולים, ניתן יהיה לחוש בתוצאות. ההמלצה היא, להגיע אל קליניקות שמנהל אותן רופא, היות ויש לדעת לעבוד בדיוק רב, בכדי לא לפגוע עמוק מדי ברקמות העור.

 

מכשיר פורץ דרך בתחום האסטטיקה להצערת עור הפנים

 

כפי שאתן רואות, הטכנולוגיה בתחום הרפואה והאסטטיקה הצליחה בטיפולים שהם אינם פולשניים, מה שמשך נשים רבות, לבצע טיפול d3 בעזרת מכשיר xeo רמת גן, במידה והן גרות באזור זה. את הלייזר הכרנו בעת ניתוחים, כאשר הם מנעו דימומים, ניתוחי עיניים כגון קטראקט, הסרת גידולים ונגעים בעור ועוד. מחקרים שנעשו שנים בכל העולם, פיתחו מכשיר שהוא בפירוש הפך לפורץ דרך בתחום האסטטיקה. מכשיר זה הנקרא XEO, הפך להיות נפוץ בקליניקות המתמחות ברפואה אסטטית כגון: הצערת עור הפנים, העלמת קמטים, צלקות ועוד.

 

 קליניקות המתמחות בטיפול בפנים באמצעות מכשיר XEO

 

למרות שהטכנולוגיה של  הלייזר באמצעות טיפול d3 בעזרת מכשיר xeo רמת גן טיפולים אלה יעילים ומצעירים את העור, בכל זאת יש לדעת לעבוד בדיוק רב, בקרן באורך הנכון ועוד. בקליניקות של ד"ר לאריסה ברק, תוכלו למצוא טיפולים להצערת העור באמצעות  מכשיר XEO, כאשר ד"ר ברק, הינה רופאה מזה שנים ומתמחה בתחום האסטטיקה של עור הפנים והגוף. בקליניקה, תמצאו מגוון טיפולים כמו: הצערת עור הפנים, העלמת צלקות, העלמת נימי דם בולטים בעור הפנים, המסת שומן בקור, הסרת שיער בלייזר, העלמת צלוליט, טיפול בדליפת שתן ועוד. תוכלו להיכלל ברשימת הלקוחות הקבועים בקליניקות של ד"ר ברק שטיפלה במקצועיות במאות נשים בארץ, כאשר התוצאות ניכרו מיד לעין.

 

צרו קשר