טיפול HIFU

HIFU טיפול ע”י מכשיר Ultraformer- טיפול לא פולשני, המבוסס על טכנולוגיות גלי קול עוצמתיות . מיועד לאפקט הצרת העור , מתיחת עור , הורדת שומן מיותר וחיזוק שרירי הפנים ,הצוואר  וגוף.

בעזרת המכשיר אפקט האולטרסאונד   מגיע לשכבות העמוקות של העור וגורם לייצור קולגן חדש כמו כן מחזק את השריר בעזרת פציעות מיקרוסקופיות בשריר.

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

תוצאות מצופות

ע”י עידוד של יצירת קולגן חדש  גורם למתיחת עור הפנים והצוואר, פנים נראות מצוקות יותר, סנטר מתוח, העלמת שומן מיותר הפנים וצוואר.ניתן לטפל גם באזורים בגוף כמו מסביב לברכיים באזור אמות , אזור קו הזייה , בטן וירכיים. גם באזורים האלה ניתן לקבל אזור של מתיחה ללא ניתוח מיצוק העור, העור נראה בריאה צעיר וחיוני יותר.

למי מיועד הטיפול?

מיועד גם לגברים ונשים הסובלים מרפיון העור וסימני הזדקנות העור ורוצים לקבל אפקט מתיחה בפנים ,צוואר ואזורים שונים בגוף ללא ניתוח וללא זמן החלמה.

איך הטיפול עובד?

בהתאם לאורך גל אולטרסאונד אנחנו יכולים לחזק אזור של smas (חלק עליון של השריר  ),אזור של dermis epidermis  של העור ע”י גלי אולטרסאונד ממוקד  שכאשר פגיעה ברקמה, גורמת לכיווץ  של השריר וייצור של סיבי קולגן ואלסטין חדשים שנותן אפקט של הצערה ומתיחה. מומלץ על טיפול אחד , משך הטיפול כ 60 דק, אך משתנה בהתאם לאזור המטופל, 20% מהתוצאה רואים ישר בסיום הטיפול, התוצאה הסופית נראית לעין לאחר כ 3 חודשים.  

תופעות לוואי

אדמומיות קלה הופחת תוך שעה. יכול להיות חוסר תחושה קל באזור המטופל שגם עובר תוך שבוע- שבועיים

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר