מתיחת בטן ללא ניתוח בשוהם

מתיחת בטן ללא ניתוח בשוהם

 

 

בטן מתוחה הינה רצונו של כמעט כל אדם. בעבר ניתן היה להשיג תוצאה זו רק באמצעות תהליכים כירורגיים פולשניים. היום בזכות הקדמה הטכנולוגית ניתן להשיג תוצאות טובות מבלי לקחת סיכונים כמו אובדן הטבור ושאר הסיכונים הטמונים בניתוחים והרדמה. אחת הדרכים לביצוע מתיחת בטן ללא ניתוח בשוהם הינה שימוש בלייזר.

מתיחת בטן בלייזר

השימוש בלייזר לצורך ביצוע מתיחת בטן הינו נפוץ מאוד בתחום מתיחות הבטן. מתיחת הבטן ללא ניתוח בשוהם באמצעות לייזר מתאים למי ששרירי הבטן שלו יחסית חזקים ושיש לו עודף משקל קל בלבד. בנוסף, מומלץ שקפלי העור באזור הבטן לא יהיו רבים לצורך הגעה לתוצאה מושלמת. מתיחת הבטן באמצעות לייזר מתבצעת על ידי חדירה של הלייזר אל פנים העור (הלייזר חודר לעומק העמוק ביותר מבין השיטות המקבילות). בפנים העור מבצע הלייזר הרס של סיבי הקולגן האחראים למיצוק ואחיזת העור. על ידי הרס מבוקר זה מעודד באופן טבעי הגוף יצירה מחודשת, מוגברת ומהירה של סיבי קולגן חדשים לאזורים בהם מתבצע הטיפול וכתוצאה מכך מקבלים בטן חלקה יותר, מתוחה יותר ומוצקה יותר.

מהלך טיפול מתיחת בטן בלייזר

מתיחת בטן ללא ניתוח בשוהם באמצעות לייזר הינה הליך המתפרס על פני כמה מפגשים. כל מפגש אורך עד כשעה כאשר בעזרת הקרבת המכשיר המשדר את גלי הרדיו לאזורים הרצויים במרחק של מילימטרים ספורים מעודדים את האזורים הרצויים לייצר עוד סיבי קולגן ולהתחדש. בין מפגש למפגש נהוג לקחת פרק זמן של עד כחודש וזאת לצורך מתן מספיק זמן לסיבי הקולגן והתחדשות האזור לבוא לידי ביטוי ולא להחליש את האזור בצורה רבה מידי. בנוסף, ניתן לשלב טיפול מתיחת הבטן באמצעות לייזר עם תהליך המסת מצבורי שומן.

תהליך ההחלמה ממתיחת בטן בלייזר

תהליך זה אינו דורש הרדמה כללית או יום טיפולים שלם וכך גם ההחלמה. לרוב מדובר בהתאוששות קצרת מועד ובחזרה מהירה לשגרה. הדבר מקל מאוד לעומת ניתוחים למתיחת הבטן שאחריהם צריך להיות מחוברים לניקוז במשך מספר ימים ואף להישאר באשפוז ללילה.

 

צרו קשר