מתיחת עור בקרית שמונה

מתיחת עור בקרית שמונה

 

 

לאחר ירידה משמעותית במשקל, הן עקב דיאטה וספורט והן לאחר ניתוח הצרת קיבה, פעמים רבות נותרים קפלים על פני העור. במידה וירדת משמעותית במשקל לאחרונה, או שהעור נמתח משמעותית בעקבות הריון, את בטח שוקלת טיפול למתיחת העור. טיפולי מתיחת העור נפוצים כבר זמן רב וניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים וניתוחים הממוקדים בצורך זה.

איזה מתיחת עור כדאי לבחור?

לצורך ביצוע טיפול למתיחת העור ישנן שתי אופציות עיקריות. ניתוח מתיחת העור או טיפול ללא ניתוח. ניתוח מתיחת העור מתבצע בהרדמה כללית בלבד. היום הניתוחים לצורך מתיחת העור מומלצים בעיקר למי שסובל מעודפי שומן או עור דליל רב. בנוסף מומלצים הניתוחים למי שיבקש לשלב את הניתוח האסטטי עם פעולות נוספות. טיפולים נוספים לצורך מתיחת העור הינם טיפול באמצעות לייזר רפואי וגלי רדיו.

מתיחת עור ללא ניתוח

בזכות טכנולוגיות חדשות שפותחו בשנים האחרונות, היום ניתן לבצע טיפול למתיחת העור ללא ניתוח. ישנן שתי שיטות נפוצות לצורך ביצוע טיפול מתיחת עור בקרית שמונה, שימוש בגלי רדיו ובלייזר. טיפולי הלייזר נמצאים בשימוש כבר למעלה מעשור אך יש הגבלות רבות על מתיחת עור בשימוש בלייזר משום שטיפולים אלו סובלים מריבוי של תופעות לוואי לא רצויות כמו השארת סימנים לא רצויים על העור, היפו-פיגמנטציה או היפר-פיגמנטציה.

מתיחת עור באמצעות גלי רדיו

השיטות למתיחת עור בקרית שמונה באמצעות גלי רדיו מבוססות על גלי רדיו שמסוגלים לחדור עמוק אל תוך העור ומתחתיו ללא השארת סימנים ופגיעה בעור החיצוני או באזורים נפוצים. למעשה זוהי השיטה המומלצת היום לצורך מתיחת העור. במעמקי העור גלי הרדיו מחממים את האזור וגורמים לזירוז תהליכי חידוש העור, עידוד זרימת הדם באזור וכתוצאה מכך לגרום לרקמות לחדש ולבנות רקמות חדשות. החימום מאפשר גם לכווץ סיבי קולגן וכתוצאה מכך מתאפשרת מתיחת העור באזור. על טיפולי מתיחת העור ניתן לחזור מספר פעמים עד להגעה לתוצאה הרצויה כאשר ההפרש בין טיפול לטיפול מתפרס על פני כמה שבועות. לעיתים יחליט מטופל לשלב בין טיפולי המסת שומן לבין טיפולי מתיחת העור לצורך הגעה לתוצאה המרבית עבורו.

 

צרו קשר