מתיחת פנים ללא ניתוח בירושלים

מתיחת פנים ללא ניתוח בירושלים

 

 

מתיחת פנים ללא ניתוח מבוצעת במרכזי אסתטיקה בירושלים ומשמשת כאלטרנטיבה לניתוח מתיחת פנים אשר נועד לטפל בהסרת עודפי עור מאזור הפנים. מתיחת פנים ללא ניתוח נקראת בשמה האחר "פיסול פנים", טיפול במהלכו משחזרים את המראה הצעיר והרענן של עור הפנים. טיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח מיועדים הן לנשים והן לגברים, אשר תהליך התקמטות הפנים החל אצלם, טיפול זה מותאם לכל אחד באופן אישי מכיוון שכל אדם לו בעיות בעור הפנים, סובל מכך בצורה שונה. בכדי לטפל בצורה נכונה מומלץ להגיע לאבחון מדויק בו תותאם תוכניות טיפולים אישית של מתיחת פנים ללא ניתוח.

פיסול פנים באמצעות חומצה היאלורונית

החומצה ההיאלורונית נועדה לטפל בעיקר בקמטים ובעור נפול, התוצאה של הטיפול היא כמעט מידית ברוב המקרים. תחילה, תגיעו לפגישת ייעוץ עם צוות המטפלים באחד ממרכזי האסתטיקה בירושלים, אחד מהם יקבע להם תוכנית טיפול מסודרת המתאימה לכם באופן אישי, מטרתה של התוכנית הינה להתאים לציפיותיכם מהטיפול ולהוציא אתכם מהמרכז עם מראה פנים חדש ורענן כבר לאחר ההזרקה הראשונה. החומצה ההיאלורונית מוזרקת לאזורים בעלי קמטים עדינים ודקים. הטיפול בחומצה ההיאלורונית אותו אתם מקבלים במרכזים הקרובים לביתכם אינו כואב ואינו כרוך בתופעות לוואי.

פיסול פנים באמצעות בוטוקס

הבוטוקס הינו סוג של רעלן אשר מיועד לתיקון שרירי הפנים והקטנת פעילות השרירים, זאת מכיוון שכאשר פעילות השרירים מוגברת נוצרים קמטים באזור הפנים ובאזורים נוספים בגוף. כאשר מוזרק חומר הבוטוקס לאזור המאופיין בקמטים, שרירי הפנים הופכים להיות מוצקים וקשים יותר, לכן, הם מתקשים לזוז וכך אינם יוצרים קמטים. תהליך הזרקת הבוטוקס מתבצע באמצעות מחט עדינה. טיפולי הבוטוקס עשויים להוביל לתוצאות מידיות וללא כאבים. הבוטוקס משמש בעיקר לטשטוש והעלמה של קמטים באזור הפנים. כדי ליהנות מטיפולי בוטוקס טובים אשר משפיעים על העור המקומט, מומלץ לבחור את מרכז האסתטיקה בירושלים בו תבצעו את הטיפול בקפידה, כך תוכלו להבטיח לעצמכם הגעה למטרה הרצויה. במידה ותרצו להגיע לתוצאות חיוביות בזמן קצר, תצטרכו להקפיד לבצע את כל הטיפולים אותם קבעתם, במידה ולא תתמידו על הטיפולים, הבוטוקס המוזרק יכול להפסיק להשפיע על אזור ההזרקה.

 

 

צרו קשר