מתיחת פנים ללא ניתוח בנתניה

מתיחת פנים ללא ניתוח בנתניה

 

 

אין שני לרושם ראשוני. הרושם הראשוני שלנו מושפע מהנראות החיצונית הראשונית שלנו ובעיקר מהפנים שלנו. מה שהופך את הרושם הראשוני לחשוב מאוד לכולנו.

עם השנים עור הפנים שלנו מתחיל להתבגר וכך הקמטוטים והקמטים מתחילים לצוץ בזה אחר זה. הביטחון העצמי שלנו מושפע מהנראות וממצב עור הפנים באופן ישיר ובלתי אמצעי.  על מנת לשפר את הביטחון העצמי ואת מצב עור הפנים, להצעיר אותו בשנים ולהרגיש נפלא נמצא פתרון קוסמטי מדהים למתיחת פנים ללא ניתוח.

למה לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח?

מתיחת פנים ללא ניתוח בנתניה יכולה להיות הפתרון בעבורך למראה צעיר ורענן. אחריי שנים של חשיפת עור הפנים לשמש, חשיפה של נזקים סביבתיים כמו פיח, עשן סיגריות, עישון, שנים של חשיפה לנזקי האקלים בארצנו השמשית מגיע לך להתחדש במראה צעיר ומרענן, צעיר ומלא חיות. מגיע לך להסתכל במראה ולהיות מרוצה מהמראה שלך! תוכלו ליהנות משלל פתרונות לעור הפנים במרפאתנו בנתניה שנעשים ע"י רופאה מוסמכת ומוכרת בתחומה. הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים מסייעים לרופאה המוסמכת שלנו ליצור טיפול אידיאלי. טיפולי מתיחת הפנים כיום יכולים להיות נעימים, והתוצאה, מדהימה!  טיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח הינם הליך חדש אשר מבוצע באמצעות מספר שיטות. הטיפול מתאים לעיצוב הפנים בהחלקת אזור הצוואר, הסנטר, הלסת, הלחיים והגבות.

חוששים מהכאב? הסירו דאגה מליבכם. מתיחת הפנים ללא ניתוח  מתבצעות ללא כל כאב, ללא הרדמה וללא כל פרוצדורה כירורגית או מסוכנת. עם התקדמות הטכנולוגיה הטיפולים נהיו יעילים יותר ונעימים למטופלים .

מתיחת פנים ללא ניתוח בנתניה במרפאות של ד"ר לריסה ברק

חשוב לבחור ברופאה מנוסה, בעלת הסמכה רלוונטית ומקצועית. לא פחות חשוב הוא היחס האישי לכל מטופל ואופן התייחסות הרופא למטופלים. ד"ר ברק נמצאת בתחום מזה 15 שנים, עושה את עבודתה בחיוך, באדיבות ובסבלנות אין קיץ ומעל הכל מקצועית ומדויקת. אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם ברופאה הטובה ביותר בתחום, בעלת תעודות הסמכה ומאות מטופלים מרוצים שחוזרים לטיפולים נוספים שמשפרים את איכות חייהם.

 

צרו קשר