נזקי שמש בעור

האם יש לי את זה?

הופעת קמטים וקמטוטים ,שינוי בגוון העור עם הופעת כתמים חומים באזור הפנים ,ידיים, אמות  ומחשוף. העור מאבד מהאלסטיות שלו  עם צניחת רקמות  באזור הפנים  וצוואר .

כתמי שמש ( Solar Lentigines) הם כתמים חומים ,כהים ,המופיעים בעיקר על פני הפנים, גב האמות וגב הידיים. מעידים על התפתחות נזק משמעותי לעור. כתמי השמש מתכהים בקיץ מתבהרים בחורף ,אך בניגוד לנמשים אינם נעלמים בחורף. כתמים אלו מקנים לעור מראה זקן ועייף. ניתן לטפל בכתמים אלו על ידי קילופי עור (פילינג) או  גם על ידי מכשור מתקדם המשתמש בטכנולוגיות עור כגון IPL ולייזר.             

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

מה ההשפעה עלי?

חשיפה מצטברת לשמש הינה אחד הגורמים המרכזיים להזדקנות העור. סימני ההזדקנות משמש הם קמטים, כתמים, גידולי עור שונים, רפיון העור,  צבע עור חסר ברק אפור או צהבהב.

כיצד זה נגרם?

עם השנים נוצרים שינויים רבים מאוד ברקמת החיבור ובעור עצמו לאחר חשיפה ממושכת לשמש. יש שבירה של סיבי הקולגן והאלסטין וכך רקמת החיבור נעשית רפויה ושברירית, כלומר  היווצרות קמטים שקעים ורפיון. הטיפולים ברפיון העור נעשים ע”י, גלי רדיו ולייזר.

האם אפשר להימנע?

צריך להשתמש בקרם הגנה ביום יום במיוחד בפנים .אך צריך לזכור שמקדמי הגנה נותנים הגנה חלקית בלבד  ,מפני שלא מסננים כל  סוגי הקרניים  . מומלץ לא להיחשף לשמש בשעות השיא .

האם אפשר לטפל לבד?

פילינגים ביתיים גורמים לקילוף קל מאוד  אך לא  מגרים מספיק את העור כדי לגרום לחידושו המוחלט ולייצור קולגן .

מתי מומלץ להתחיל טיפול?

כמה שיותר מוקדם יותר טוב .יש לציין שלא מספיק רק לעשות  את הטיפול, צריך גם לשמר את התוצאות לאורך זמן ולהשתמש במקדם הגנה.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר