הסרה והעלמת נימים וורידים בולטים

האם יש לי את זה?

40% מהנשים ו 20% מהגברים בישראל סובלים מהרחבת נימים וורידים באזור הפנים והגפיים התחתונות. הבעיה נובעת מסתימה או לחץ יתר על דופן כלי הדם הקטנים או שסתום בכלי הדם שנמצא בין הוורידים העמוקים לוורידים השטחיים שלא עובד נכון.  כל אלו גורמים להרחבה של כלי דם קטנים יותר על פני שטח העור הנראים לעין.

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

מה ההשפעה עלי?

בתחילה רואים הרחבה של הנימים וזו בעיה אסתטית שנקראת Spider Vein המתבטאת בנימים בצבע כחול -אדום. בהמשך, אם לא מטפלים בבעיה היא יכולה להחמיר  ולהתבטא בתחושת כבדות בגפיים, התכווצויות שרירים ונפיחות ברגליים, כאב לאחר עמידה ממושכת ועוד.

כיצד זה נגרם?

 הבעיה נוצרת בשל איבוד אלסטיות של דפנות הוורידים ולחץ הידרוסטטי גבוה בוורידים בעת עמידה והליכה ממושכת. סתימה או לחץ על כלי הדם העמוקים, קורה לעיתים בזמן הריון או עמידה ממושכת על הרגליים.

האם אפשר להימנע?

ספורט, דיאטה נכונה ועיסוי לרגליים יכולים לעזור למנוע את התפתחות הבעיה. אנשים שהמקצוע שלהם קשור לעמידה ממושכת  על הרגליים צריכים לנוע יותר על מנת להפעיל את המשאבה הטבעית של השרירים שתפקידה להזרים את הדם בוורידים לכיוון הלב .

האם אפשר לטפל לבד?

 בלתי אפשרי לטפל לבד בבעיה שכבר קיימת.

מתי מומלץ להתחיל טיפול?

מומלץ להתחיל את הטיפול עם הסימנים הראשונים של הרחבת הנימים  או הוורידים. טיפול מבוסס על בסיס לייזר בחום גבוה מסוגל לסגור את הדופן של כלי הד כך שהדם לא ייכנס לשם וא יראו  את הצבע סגלגל או כחול.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר