ניתוח הרמת עפעפיים- בית יהושוע

ניתוח הרמת עפעפיים- בית יהושוע

 

מהו ניתוח הרמת עפעפיים?

ככל שאנחנו הולכים ומתבגרים כך גם עור הפנים שלנו-  עם השנים מצטברים עודפי שומן על העפעפיים ומתחתם. נוסף על כך, גם העור שעל העפעפיים הולך ומזדקן ומאבד את גמישותו. התוצאה הסופית של כל התהליכים האלה היא עפעפיים שהולכים ומתרופפים היוצרים מראה עייף, רגזני ומבוגר. מלבד הפן האסתטי, עפעפיים שמוטים עלולים ליצור צמצום משמעותי של שדה הראייה.

לעפעפיים שלנו מגוון תפקידים חשובים : הם מגנים על קרנית העין מפני פגיעה חיצונית, הם אחראים על סילוק גורמים זרים החודרים אל העין וכן אחראים על חסימת האור אל העין בזמן שאנחנו עוצמים את העיינים.

בניתוח להרמת עפעפיים בבית יהושוע ניתן להשיג מראה צעיר, אלגנטי וגמיש תוך שיפור שדה הראייה.

 

מתי נכון לבצע ניתוח הרמת עפעפיים?

ניתוחי הרמת עפעפיים הינם בין הניתוחים השכיחים ביותר כיום. הניתוח מתבצע עם או בלי הרמת גבות, בהתאם לצורך, ומטרתו היא להעניק לעיניים מראה צעיר ורענן במקום המראה העייף, המבוגר ונטול החיוניות הנגרם מהופעת שקיות מתחת לעיניים ומצניחה של העפעף העליון.

ניתוח עפעפיים שייך לסוג הניתוחים אשר מאפשרים גמישות רבה – ניתן לבצעו בשתי העיניים גם יחד וכמו כן פי האבחון שיתקבל ניתן להבין האם רצוי לטפל רק בעפעפיים העליונים, התחתונים, או בשניהם יחד בהתאם למצבו האישי של המטופל.

כיום מגיעים מטופלים מכל הגילאים לבצע ניתוח הרמת עפעפיים בשל סיבות רבות: במידה ואתם סובלים מעפעפיים נפוחים, "שקיות" מתחת לעיניים, עודפי עור באיזור העפעף העליון או התחתון נמליץ לכם לבצע ניתוח להרמת עפעפיים בבית יהושוע כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

ניתוח להרמת עפעפיים וההכנות אליו:

לפני ניתוח להרמת עפעפיים בבית יהושוע, על המנתח לקבל כל מידע רלוונטי לגבי מצבו הרפואי של המטופל, וכן ישלח המטופל לבצע בדיקות מקדימות הכוללות בדיקת ראייה, לקראת הניתוח על המטופל להפסיק ליטול תרופות כמו אספירין, מדללי דם או תוספי תזונה למינהם מפני חשש לדימום יתר.

ניתוח להרמת עפעפיים נמשך עד שלוש שעות – אורכו המדויק תלוי במיקומה של הרקמות העודפות שיש להסיר. בניתוח נסיר את הרקמות העודפות ונעניק מראה צעיר, גמיש וטבעי למטופל.

מספר שעות לאחר הניתוח המטופל יוכל לשוב לביתו לזמן החלמה של עד שלושה שבועות כאשר בזמן הזה חל איסור על המטופל להרים משאות כבדים, לשחות ולהקפיד על נקיון העיניים בהתאם להוראות המנתח.

במידה והנכם מעוניינים לבצע ניתתוח להרמת עפעפיים בבית יהושוע, אתם מוזמנים ליצור קשר עמנו, אנו נענה לכם על כל שאלה וניתן את הטיפול המקצועי ביותר כדי שתדעו שהגעתם למקום הנכון.

 

צרו קשר