סימני (פסי) מתיחה

האם יש לי את זה?

בהתחלה סימני מתיחה נראים לעין כמו צלקת בצורת פסים  בצבע ורדרד אדום שעם הזמן דוהים והופכים לצבע חיוור יותר ולבן . המיקום השכיח של סימני מתיחה הוא בצידי הירכיים והבטן בנשים הרות, מותניים וגב תחתון בנערים ,צדי ירכיים עכוז זרועות ושדיים בנערות  .

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

מה ההשפעה עלי?

סימני מתיחה מופיעים לעתים קרובות בנשים לאחר הריון בעור הבטן (עור הבטן מתוח מאוד בשל ההריון) .או בגיל ההתבגרות עם צמיחה מהירה או השמנה חריפה . בעת נטילת תרופות ממשפחת הקורטיקוסטרואידים במשך תקופה ארוכה. זו תופעה ללא השלכות בריאותיות אולם מסבה אי נוחות אסתטית

כיצד זה נגרם?

סימני מתיחה הינם קרעים של הסיבים האלסטיים וסידור אבנורמלי של סיבי הקולגן  בשכבת הדרמיס (שכבת העור העמוקה יותר, מתחת לאפידרמיס, המורכבת מסיבי קולגן, אלסטין ועוד). והידקקות של השכבה העליונה אפידרמיס .

האם אפשר להימנע?

תלוי בסיבות הגורמות להיווצרות סימני מתיחה. רק במקרה של שינוי משקל מהיר מאוד אפשר להימנע מהווצרותם ‘אך במקרים אחרים תהליך היווצרותם בלתי נמנע.

האם אפשר לטפל לבד?

קיימים כיום בשוק תכשירים קוסמטיים למניעת היווצרות סימני מתיחה ולטיפולם’

אך אף אחד מהם לא יעיל באמת.

מתי מומלץ להתחיל טיפול?

מרבית הטיפולים בסימני מתיחה -מתבצעים בעזרת לייזרים  מסוג שונה . טיפול יעיל בזמן שהפסים נראים  “ורודים”, כלומר במצב ההתחלתי של הבעיה ,אולם אינם יעילים לאחר מכן.

לעומת זאת, מחקרים רבים הדגימו תוצאות מצוינות טיפול בגלי רדיו וב tixel ( מכשיר על בסיס חום טבעי).הן ב”תקופה ורודה -אדומה” והן לאחר מכן כאשר סימני המתיחה מתבהרים והופכים “ללבנים”.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר