פילינג כימי עמוק

פילינג כימי עמוק

Deep Chemical Peel

פילינג כימי עמוק מיועד לאנשים בגיל מתקדם, לצורך שיפור העור: קמטים וקמטוטים, איכות העור ואיכות המרקם שלו.

בטיפול פילינג כימי עמוק מורחים על העור תמיסה המבוססת על חומצות (בעיקר חומצה פנולית), הגורמת להרס העור עד שכבת הדרמיס הבינונית.  בדרך כלל משתמשים בפנול או בתערובת המבוססת על פנול. הפעולה מתבצעת בדרך כלל בחדר ניתוח תחת הרדמה כללית שניתנת ע”י רופא מרדים.

במשך יממה לאחר הטיפול הפנים מכוסות בתחבושות. הקילוף מתחיל מהיום ה- 7 שלאחר הפעולה. יש צורך להישאר בבית   במשך תקופת ההחלמה. האודם בפנים יכול להימשך 3-4 חודשים. 

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

תוצאות מצופות?

קילוף עמוק יכול לטפל בחוסר אחידות במרקם העור, כתמי שמש, נגעי עור טרום סרטניים (קרטוזות משמש), קמטים וקמטוטים  ,בצניחת העור.

האם יש תופעות לוואי?

בדרך כלל עושים טיפול  זה באזור הפנים ולא בצוואר , וזה גורם  להבדל משמעותי בצבע , רואים   הבדל משמעותי בין פנים וצוואר. לצערנו ההבדל בצבע יכול להישאר במשך כל החיים. תופאת לוואי נוספת -זיהום  במקום של קילוף, לכן אסור לקלף את העור ( הוא צריך להתקלף לבד).

עם ההתקדמות הטכנולוגית  כיום ישנן אפשרויות  קלות יותר ועילות  לטיפול בבעיות העור (כגון טיפול על ידי לייזר  פרקציונלי), ללא זמן ההחלמה הקשה הסיכונים  הכרוכים בטיפול ותופעות הלוואי. בשל כך פילינג כימי עמוק נעשה כיום רק לעתים רחוקות.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר