פילינג כימי עמוק

פילינג כימי עמוק

Deep Chemical Peel פילינג כימי עמוק מיועד  לאנשים בגיל מתקדם לצורך הסרת קמטים וקמטוטים, לשיפור איכות העור ומרקם לשו.

בטיפול פילינג כימי עמוק מורחים על העור תמיסה מבוססת על חומצות (בעיקר חומצה פנולית), גורמת להרס העור עד שכבת הדרמיס הבינונית.  בדרך כלל משתמשים בפנול או בתערובת המבוססת על פנול.  הפעולה מתבצעת בדרך כלל בחדר ניתוח תחת הרדמה כללית שניתנת ע”י רופא מרדים.

במשך יממה לאחר הטיפול הפנים מכוסות בתחבושות. לאחר  3-4 ימים יש  אודם ונפיחות משמעותיים . הקילוף מתחיל מהיום ה 7 לאחר הפעולה.  יש צורך להישאר בבית   במשך תקופת ההחלמה . אודם בפנים יכול להימשך עד כ 3-4 חודשים. ניתן להסתיר את האודם  על ידי איפור.

  רוצה לדעת עוד?

  לתיאום פגישת ייעוץ
  ללא התחייבות התקשרי
  8420*

  תוצאות מצופות?

  קילוף עמוק יכול לטפל בחוסר אחידות במרקם העור, כתמי שמש, נגעי עור טרום סרטניים (קרטוזות משמש), קמטים וקמטוטים  ,בצניחת העור.

  האם יש תופעות לוואי?

  בדרך כלל עושים טיפול  זה באזור הפנים ולא בצוואר , וזה גורם  להבדל משמעותי בצבע , רואים   הבדל משמעותי בין פנים וצוואר. לצערנו ההבדל בצבע יכול להישאר במשך כל החיים. תופאת לוואי נוספת -זיהום  במקום של קילוף, לכן אסור לקלף את העור ( הוא צריך להתקלף לבד).

  עם ההתקדמות הטכנולוגית  כיום ישנן אפשרויות  קלות יותר ועילות  לטיפול בבעיות העור (כגון טיפול על ידי לייזר  פרקציונלי), ללא זמן ההחלמה הקשה הסיכונים  הכרוכים בטיפול ותופעות הלוואי. בשל כך פילינג כימי עמוק נעשה כיום רק לעתים רחוקות.

  נגן וידאו
  לפני
  אחרי

  מקצועיות
  רפואית

  טכנולוגיות
  חדישות

  20 שנות
  ניסיון

  מוצרים
  איכותיים

  צרו קשר