רסטליין

קיים מגוון רחב של חומצות היאלורונית מבית RESTYLANE. חברת רסטילן היא הותיקה ביותר  בשוק האסתטיקה. עד עכשיו בוצעו למעלה מ- 20 מיליון טיפולים  באמצעות רסטילן ברחבי העולם. חומצות היאלורוניות נבדלות אחת מהשניה על בסיס הסמיכות שלהן, גודל החלקיקים ועוד. טיפול בחומצה היאלורונית מאפשר למלא נפחים אבודים בפנים, כולל באזורים העדינים ביותר כגון מתחת לעיניים ואפילו ברכות. מגוון מוצרי רסטילן המבוססים על טכנולוגיית NASHA, (פטנט ייחודי של חברת גלדרמה) מתפרקים באופן טבעי וממושך יותר בגוף ובמינימום התערבות כימית . החומרים של רסטילן מאושרים ע”י ה- FDA ומשרד הבריאות ישראלי.

תוצאות מצופות?

התוצאות הן מיידיות ותבחינו בשיפור ניכר במראה הפנים: הצערת המראה, העלמת קמטים וקמטוטים וכל זאת בדגש על מראה טבעי. כמו כן, התוצאות נשמרות לאורך זמן. 

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד לנשים וגברים: שיפור מרקם העור והעשרתו בלחות , העלמת קמטים וקמטוטים, שחזור נפח בפנים.

איך הטיפול עובד?

ההזרקה הנה בעזרת מחט דקה או קנולה (צינורית) באזור המטופל. המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י ד”ר לריסה ברק, לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. חשוב לציין שלכל אחד ואחת יש התאמה אישית לסוג הטיפול. סוג החומצה מותאם ע”י הרופא המטפל בהתאם למקום המוזרק.

האם יש תופעות לוואי?

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שטף דם קטן שעובר תוך מספר ימים, תלוי באזור המטופל ושימוש במחט או קנולה (שימוש בקנולה מפחית סיכוי של שטף דם).

לפני ואחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר