רסטליין

קיים מגוון  רחב של חומצות היאלורונית מבית RESTYLANE .אלו  החומרים הכי ותיקים  בשוק האסתטיקה. עד עכשיו יותר מ  20 מיליון טיפולים  התבצעו ברחבי העולם .תכשירים של חומצה היאלורונית על בסיס סמיכות שונה, גודל החלקיקים שונה  מאפשר למלא איבוד נפחים בפנים, כולל אזורים הכי עדינים- מתחת לעיניים וברכות.לעומת  זאת  באזורים  הדורשים די הרבה נפח- לאזור הלחיים והסנטר  הסמיכות של החומר צריכה להיות גבוהה יותר עם חלקיקים יותר גדולים של חומצה היאלורונית. מגוון מוצרי רסטילן המבוססים על טכנולוגיית NASHA, פטנט ייחודי של חברת גלדרמה , גורם לפירוק טבעי ממושך יותר בגוף ,במינימום התערבות כימית . חומרים מאושרים ע”י FDA ומשרד הבריאות ישראלי.

תוצאות מצופות?

שיפור מראה הפנים ,העלמת קמטים וקמטוטים עם מראה טבעי, מבלי לשנות את תווי הפנים. התוצאה נראית לעין מיד בסיום הטיפול ונמשכת לאורך זמן.יש לציין שחומצה היאלורונית צריכה קצת להתפזר באזור ההזרקה , למשוך נוזלים ובעזרתם לתת נפח נוסף. התהליך הזה מסתיים תוך חודש וחצי. אז רואים את התוצאה הסופית.

  רוצה לדעת עוד?

  לתיאום פגישת ייעוץ
  ללא התחייבות התקשרי
  8420*

  למי מיועד הטיפול?

  נשים וגברים כאחד, שיפור מרקם העור והעשרתו בלחות , העלמת קמטים וקמטוטים, שחזור נפח בפנים.

  איך הטיפול עובד?

  הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה.ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלץ בהתאם לצורך המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

  האם יש תופעות לוואי?

  תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר,

  שטף דם קטן שעובר תוך מספר ימים, תלוי באזור המטופל ושימוש במחט או קנולה (שימוש בקנולה מפחית סיכוי של שטף דם)

  לפני ואחרי

  מקצועיות
  רפואית

  טכנולוגיות
  חדישות

  20 שנות
  ניסיון

  מוצרים
  איכותיים

  צרו קשר