רפואה אסתטית בהוד השרון

רפואה אסתטית בהוד השרון

 

 

רפואה אסתטית יכולה להועיל במגוון מצבים. גברים ונשים המרגישים שהיו רוצים לשפר את המראה הטבעי שלהם וגם לגברים ונשים שמבקשים להסתיר את סימני הזמן. רפואה אסתטית נותנת מענה במגוון רחב של שיטות טיפולים ובניגוד למה שחלק מהאנשים חושבים, לא תמיד מדובר בניתוחים.

רפואה אסתטית ללא ניתוח

אחד מסוגי הטיפולים הנפוצים בקרב הפונים אל רפואה אסתטית בהוד השרון הינם טיפולי מתיחת הבטן או הפנים והצוואר. בטיפולים אלו מעלימים את קפלי העור, עודפי העור וגם מרימים את העור הרפוי. בניגוד למתיחת פנים למשל באמצעות ניתוח מתיחת פנים, רפואה אסתטית בהוד השרון יכולה להציע לך מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. כאשר מדובר בניתוחים כירורגיים, מדובר על הוספת אלמנטים ומתיחת העור פשוטו כמשמעו. ברפואה אסתטית ללא ניתוח מטפלים בשורש הבעיה וגורמים לעור לחדש את הסיבים הטבעיים שלו בצורה טבעית ומואצת ובכך מגיעים לתוצאות אופטימליות הנראות טבעיות.

יתרונות רפואה אסתטית ללא ניתוח

לרפואה אסתטית בהוד השרון המתבצעת ללא ניתוחים ישנם יתרונות רבים. ראשית, לרוב אין צורך באשפוז. בנוסף על כך לאחר רוב טיפולי הרפואה אסתטית ללא ניתוח תקופות ההחלמה הינן קצרות בהרבה. לאחר ניתוח מתיחת הבטן למשל, ישנו צורך של המטופלת להיות מחוברת לניקוז למשך מספר ימים ולהימנע מביצוע פעילויות ספורטיביות. כאשר מבצעים מתיחת בטן ללא ניתוח ובאמצעים מתקדמים כגון לייזר או גלי רדיו, ניתן לחזור לשגרה במהירות רבה ובכאבים פחותים בהרבה.

תוצאות רפואה אסתטית ללא ניתוח

"לאילו תוצאות ניתן לצפות מרפואה אסתטית ללא ניתוח?" זו היא שאלה שנשאלת הרבה. למעשה, מכיוון שפעמים רבות רפואה אסתטית בהוד השרון ללא ניתוח מתרכזת בעידוד הגוף לחדש את עצמו, התוצאות הינן טבעיות בהרבה. בנוסף על כך, מאותה סיבה שהרפואה מתרכזת בעידוד הגוף לחדש את עצמו, התוצאות נראות טבעיות כאילו הזמן עמד מנגד לעומת טיפולים אחרים בהם יכולות להתקבל תוצאות שנראות מלאכותיות. כמו כן ישנם מצבים בהם ניתוח הינו האופציה המועדפת, למשל כאשר רוצים לבצע מתיחת בטן ועודפי העור מגיעים לכמויות גדולות במיוחד.

 

צרו קשר