רפיון הפנים

האם יש לי את זה?

תהליך רפיון הפנים מתחיל בגיל  מוקדם יחסית. העור מאבד את האלסטיות שלו, שומן תת עורי באזור הלחיים מתחיל לנדוד כלפי מטה , והפנים   מתחילות לאבד את הנפח. כמו כן קו הלסת  מאבד את החידוד שלו , וכבר לא רואים את הגבול הברור בין הפנים לצוואר.  מתחיל דלדול שרירי הפנים  ,עם נסיגת עצמות .כל התהליכים האלו  המביא למראה  פנים מרובע יותר . עם הופעת קמטים.

רוצה לדעת עוד?

דיוור
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות התקשרי
8420*

מה ההשפעה עלי?

 איבוד בנפח הפנים, שקעים מתחת לעיניים , קו לסת לא ברור ולא  ומחודד.אין גבול ברור בין פנים וצוואר.

כיצד זה נגרם?

 שינויים בעצמות, רפיון שרירים , איבוד נפח , איבוד אלסטיות של העור גורמים למראה  זקן יותר.

האם אפשר להימנע?

הכוח של הגרביטציה, השפעה גנטית -אלו גורמים  שאין לנו השפעה אליהם. אבל עם התקדמות של רפואה אסתטית מודרנית כן אפשר להאט את התהליך ולמנוע את ההתפתחות של הזדקנות מוקדמת ורפיון העור בפנים.

האם אפשר לטפל לבד?

אורח חיים בריא , תזונה נכונה, פעילות גופנית ללא עישון – אלו הגורמים שיכולים לעזור להיראות צעיר יותר. אך להרים את הפניום והצוואר, להסתיר את הקמטים וקמטוטים לבד בלתי אפשרי.

מתי מומלץ להתחיל טיפול?

התפיסה של היום :כמה שיותר מוקדם מתחילים לטפל- תוצאה  המתקבלת תהיה טובה יותר. אפשר למנוע התפתחות של קמטים במצח למשל ע”י בוטוקס כבר מגיל 25 ולהנות ממצח חלק לאורך זמן.

טיפולים בהזרקות של פילרים (חומצה היאלורונית ),וטיפולים במכשור רפואי מתקדם יכולים לעזור לבניה חדשה של קולגן ולחזק את הפנים , צוואר ,ולשמור על האלסטיות של העור .

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר