שאיבת שומן ללא ניתוח בקיסריה

שאיבת שומן ללא ניתוח בקיסריה

 

 

שאיבת שומן ניתוחית הינה אופרציה כירורגית להסרת מצבורי שומן. במידה ואין ברצונכם לעבור אופרציה כירורגית הכרוכה בסיכונים וזיהומים אופציונליים, תוכלו לעבור טיפולים חדשניים לשאיבת שומן ללא ניתוח בעיר קיסריה להמסת שומן בשיטות שונות, להמסת שומן בקור,  ולחיטוב הגוף ומיצוק העור.

לקביעת פגישת יעוץ לבדיקת התאמת הטיפול באופן פרטני תוכלו להשאיר את פרטיכם ונציגנו יתקשרו על מנת לקבוע מועד נוח לפגישה מקצועית עם הגורם המטפל, להכרת הקליניקה של ד"ר ברק לריסה ופירוט האופרציה של שאיבת שומן בקיסריה.

 

טיפולי שאיבת שומן באמצעות המסת שומן בקור

טיפולי שאיבת שומן באמצעות המסת השומן בקור מבוצעים במרכזי אסתטיקה של ד"ר לריסה ברק. טיפולים אלה גורמים לתאי השומן אשר נמצאים בגופכן להיהרס על-ידי טיפול שמרני, אשר אינו מצריך דרכים פולשניות. תאי השומן באזור השומני מומסים ע"י המכשיר הטיפולי וכך מנוקים בתהליך טבעי. טיפולי המסת שומן בקור עוזרים לסילוק תאי השומן ע"י מכשיר המקפיא את האזור המיועד להמסה. תאי השומן מתכווצים עקב הקור, כך הם נהרסים ומתפנים מהגוף בסופו של דבר. טיפולי המסת שומן בקור אינם פוגעים בתאים הקרובים לאזור הטיפול משום ששאר התאים שאינם שומניים אינם רגישים לטמפרטורת של המכשיר. מטרת המכשיר להמסת שומן בקור הוא לחטב את הגוף.

 

טיפולי שאיבת שומן באמצעות גלי-רדיו

טיפולי שאיבת שומן באמצעות גלי-רדיו מבוצעים במרכזי אסתטיקה בקיסריה, במהלכם מוזרקת אלקטרודה אחת אל תאי השומן בזמן שאלקטרודה אחרת מונחת על פני העור. שתי האלקטרודות מפיקות גלי-רדיו אשר משפיעים על האזור אליו הן מוצמדות. גלי-רדיו מעוררים את ייצור תאי הקולגן האחראים על אלסטיות הגוף, כאשר תאי קולגן מיוצרים ברמה גבוהה יותר בגוף, האלסטיות גדלה והגוף הופך למתוח ומחוטב יותר. גלי-רדיו ממיסים את תאי השומן, מפנים אותו ומסלקים רעלנים מהאזור המטופל. טיפולי שאיבת שומן באמצעות גלי רדיו אינם כרוכים בכאבים, אינם דורשים זמן החלמה ממושך והתוצאות נראות לאחר מספר ימים מיום ביצוע הטיפול הראשון.

על מנת לברר את טכניקת הטיפול לכם ביותר תוכלו להיוועץ בד"ר ברק או ביועצי האסתטיקה הרפואית שלנו בפגישה במרפאה, באופן אישי, תוך היכרות עם האופציות השונות למראה שתהיו מרוצים ממנו יותר.

 

צרו קשר